Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Bejön nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Bejön nektek?

Figyelt kérdés

Bejön az nektek,hogyha egy nő dajka néninek tanul?Nagyon szereti a gyerekeket.Idővel majd szeretne sajátot is. Persze tudom,hogy ez kevés infó de ha van kérdésetek még tegyétek fel nyugodtan.

20/N


2019. nov. 4. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha még kb. 5 évig nem szeretne sajátot akkor ennyi alapján nem gond.
2019. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem simman. En is szeretem a gyerekeket. Persze nem ugy mint a papok, nem kell felreerteni :) Nem az a kerdes hogy mit csinalsz hanem hogy mennyire szereted azt amit csinalsz :)
2019. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
95%
Ugyanolyan munkakör, mint bármi más. Nekem se nem pozitívum, se nem negatívum.
2019. nov. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon. De az óvónők még jobban. Van bennük valami lelki finomság. Meg az, hogy értenek a gyerekekhez, hm...
2019. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bejönne...!
2019. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
A munkája számomra semleges. Nem lenne belőle hosszútávú kapcsolat, mert nem akarok gyereket.
2019. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát a most belegondolok dolgokat a dajkaságban meg minden és levonok olyan következtetéseket mint pl h család centrikus, szeretne gyereket vagy gyerekeket, nem a kalandozásokból áll az élete, és van gerince nem úgy mint egyes nőknek akkor tetszik. De ha csak mint munkát nézem mind1, lehetne takarítónő is vagy eladó vagy bohoc egy cirkuszban. Ha neki tetszik hát csak nyugodtan.

Azért tetted fel a kérdést mert? párt keresel és nem tudod a férfiak hogy állnak hozzá ehhez a munka körhöz? vagy mi volt az indíttatásod. f/26

2019. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy bejön. Minden olyan munka pozitívum ahol másokról kell gondoskodni, ez sokat elárul az ember személyiségéről.
2019. nov. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!