Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most mit csináljak hogy fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak hogy fogok ezek után a kolléganőm szemébe nézni vagy lehetek valahogy az esete?

Figyelt kérdés

A céghez jött egy új kollegina aki nagyon vonzó és meglepően megvolt a közös hang sokat beszélgettünk, nevettünk, mély lelki témákat is érintettünk, sokat mosolygott rám, ezért úgy éreztem hogy esetleg lehet esélyem nála, mert eléggé bejött utóbbi időben, szinte csak rá tudtam gondolni otthon is, ezért erőt vettem magamon és elhívtam randizni.

Azt mondtad hogy hát ha szeretném szívesen eljönne velem de csak kollégák maradhatunk mert nem igazán vagyok az esete... Ha nem vagyok az esete akkor miért bànt így velem, miért adta a jeleket és ezek után most mi lesz, így a munkahelyi kapcsolat során, hogy fogunk így együtt dolgozni, nem lesz így túl kínos túlságosan?


2023. okt. 1. 11:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%
10 Hát vajmi kevésszer hallok a nők részéről ilyen vinnyogást, hogy őszinte legyek...
2023. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
37%
Figyelj,te megpróbáltad,tévedtél, szerintem nincs ebben semmi szégyenletes.Gázabb lenne,ha meg sem próbálod,legalábbis szerintem.
2023. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
93%
Na, csak bebuktad a csinos kolléganőt? Egy jó ideje ezt ugattuk, hiába írtál ki róla 50 kérdést.
2023. okt. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!