Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most ha nincs a kolléganőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ha nincs a kolléganőmnek párja, akkor miért küld állandóan szíveket messengeren, teljesen tegyek le róla?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm aki nagyon szimpatikus sokat beszélünk, sokat nevetünk, komoly dolgokat is megosztunk egymásnak, sokat vagyunk együtt, együtt dolgozunk és úgy tudom nincsen párja, viszont volt hogy odapillantottam a mobiljára amikor messengeren beszélgetett valakivel és hát csomó szivet küldtek egymásnak ez amit észrevettem
2023. okt. 22. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen unalmas az életed? Most komolyan.


Ha tetszik, ismerkedj vele, ha te neki nem tetszel, akkor meg odébb kell állni. Nem nehéz ez.

2023. okt. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Ja.
2023. okt. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Beszoptad, mentel a friendzone-toltelek statuszba.



Ezt azoknak uzenem, akik azt mondjak, hogy eloben kell ismerkedni, mert az muuuuuuuukodik.....



39F incel

2023. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem neked tök mindegy, hogy élőben ismerkedsz vagy online, esélytelen vagy bárkinél is kezdesz.


Na, ezt meg én azoknak üzenem, akik 40 évesen használják ezt a nyomorult szót, és fetrengenek a saját mocskukban.

2023. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Az inceles csávónak üzentem konkrétan, nem neked kérdező!
2023. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Szívecskét már kb oké helyett használnak. Udvarolj aztán ha jobb vagy úgyis téged választ, ha nem, udvarolj másnak.
2023. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

"messengeren beszélgetett valakivel és hát csomó szivet küldtek egymásnak ez amit észrevettem"


Barátnők is szoktak egymásközt szivecskézni, lehet hogy a barátnőjével beszélgetett.

2023. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok meg 40, van hatra nyolc honap.....



39F incel

2023. okt. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Attól még, hogy nem él együtt pasassal, simán lehet egy vagy több pasassal laza kapcsolata, nekik irogat.
2023. dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!