Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjen olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjen olyan ember akinek az élete a munkahely és haza egyszerűségből áll?

Figyelt kérdés
Aki csak aludni jár kb haza. Nem megy sehova . Nincs autója és utál utazgatni is!
2023. okt. 29. 06:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
85%
17 Ja, de az együtt élésig el is kell jutni valahogyan, én is költöztem már össze hamar, de ott hetente kb minden másnap találkoztunk, programoztunk, egymásnál aludtunk, amikor elkezdtünk randizni a másik épp két munkahely közötti váltásban volt és két hét szünetet adott magának, én meg kb részmunkaidőben dolgoztam, szóval volt időnk bőven, pláne az elején, és utána is viszonylag normális időrendben dolgozott a másik. Úgy senki nem fog összeköltözni, hogy Brumi maci néha ráér 1-2 órácskára találkozni egy héten, ha épp nem átalussza az egész napot. :D De megjegyzem, együtt élésnél sem árt, ha nem csak annyit látsz a másikból, ahogy szuszog az ágyban.
2023. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
13%
Némelyik válasz... Itt tényleg olyan emberek gyülekeznek, akiknek nincs munkahelyük és nem is alszanak, így van lehetőség 0-24 partizgatni meg ilyesmik? Ez még leírva is szörnyen hangzik.
2023. okt. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat nem egy-két óra szexből áll; erre inkább egy prostituáltat lenne érdemes keresned.
2023. okt. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
rosszlanyok.hu
2023. okt. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
91%

Egyetlen megoldás, irány Ausztria.

Tanulni németül. Aztán heti 38,5 órával minimum dupla annyit keresni. Sok magyar csaj vágott neki egyedül is, inkább itt vannak, mint otthon valamelyik bolt pénztárában üljenek.

Aztán akkor nem is a pénz a lényeg, hanem az idő, a plusz idő, ami csak a tiéd.

Egyébként nem is értem, akinek se kutyája se macskája, az mi a francért van még otthon.

Nem csak a fiatal, a 40 és 50+osok jönnek ki, hogy legyen valamijük nyugdíjra, tudják támogatni az unokát.

Nyilván nem egyszerű, bele kell rázódni, sok intéznivaló az elején, meg persze meg kell találni a jól fizető munkát is. Nem tudom mi a szakmád, de a jó szakemberre egyszerre ugranak, ami még több pénzzel jár.

Sok sikert!

2023. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Semmi nyelvérzékem nincsen. Németet sose tanultam.
2023. okt. 29. 12:18
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem csak az a kérdés, hogyan ismerkedne. Hanem hogy minek? Milyen formában tervezi fenntartani a kapcsolatot? Mert értelmes embernek több kell, mint hogy valami élettelen droid "ürítésre" használja.
2023. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem ördögtől való munkahelyen ismerkedni. Sokkal erőltetettebb egy fotó és egy randi alapján dönteni. Munkahelyet lehet találni másikat, ha a közeledés balul sül el.
2023. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
91%
Akkor miért nem szedsz fel valami szép lányt az állományból?Tudnátok együtt huszonnégyezni...😀
2023. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

9

Abban nekem mi a biznisz???

Ha kaphatok férfit, normalis mennyisegu szabadidővel, (nem utolsó sorban autóval, és hasonló érdeklodesi korrel, pl. utazás szeretete) akkor miért allnék le veled?? Nem is ismerek olyan embert, aki utál utazni. (Olyat igen, akinek nimcs rá pénze) de olyat, aki nem szeret, na olyat nsm

2023. okt. 30. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!