Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tartjátok pofátlannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartjátok pofátlannak a munkahelyen ismerkedést?

Figyelt kérdés

Leltárazom, sok helyen megfordulunk, sok ember van. Valaki minden nap rám tapad műszak alatt, követ a buszmegállóig, el akar vinni stb.

Mármint a munkahely egy olyan ahova mindenkinek kötelező járni, nem pofátlan ezt akarni kihasználni?



2023. okt. 28. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Határozottan az, és ezt úgy mondom, hogy az egyik kollégámmal jöttem össze.


Más az, ha kialakul egy jó kapcsolat, sokat beszélgetnek, munka után is összefutnak, érezhető a feszültség kettőjük közt, majd az egyik kezdeményez valami romantikusabbat / szexuálisabbat.


Na de random a semmiből bepróbálkozni a munkahelyen az kínos és gáz.

Hozzáteszem: az nem "bepróbálkozás", ha valaki simán kedves, érdeklődő vagy figyelmes olykor..

2023. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem azok ismetkednek munkahelyen akiknek nincs szoc élete meg nem talál senkit
2023. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában nincs a munkahelyi ismerkedéssel semmi gond. Elvégre a munkásévek egyharmadát ott töltöd.


De a stílussal lehetnek gondok. Ne kövessünk másokat és ne akarjunk elvinni másokat felszínes ismerettség után. Tessék normálisan megismerni a másikat stb...

2023. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ismerkedéssel van a baj, hanem a viselkedésével.
2023. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha bizonyos szintű és egy ideje kialakult ismeretség után finoman bókol vagy meghív kávézni,az szerintem tök oké.

Ami gáz,amikor ismeretlenül betámad gyakorlatilag,például üzenetekkel bombáz Messengeren.

Sajnos nekem volt ilyenben részem,elég gáz volt...

Ugyanakkor kapcsolatom is kialakult munka által,ám annak volt egy folyamata,kölcsönösen szimpatizáltunk x ideje.

2023. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem
2023. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
A követ a buszmegállóig és többiek már elég beteg :D én csak megnézem ezeket a csajszikat (köszönni már egyik se köszön mikor odajön hozzánk biztos mert “nehogy azt higgye akarok valamit huuuuuu”) időm nincs vele beszélgetést kezdeményezni mert dolgozom közben és oda kell figyelni. Ezért csak megnézzük megbeszéljük egymás közt munkatársakkal, hogy megint nem az előnyös nadrágot sikerült kihúzni a szekrényből aztán ennyi. Esetleg néha meg van huhogva szolidan 😀
2023. okt. 29. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a főnöknek hogy zaklat valamelyik kanos lúzer.
2023. okt. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!