Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkahelyen volt egy elutasítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen volt egy elutasításom, érdemes továbblépni másik helyre, hogy felejtsek, ne lássam az adott nőt? Az a baj hogy szerelmes voltam belé, és most nagyon nehéz, vagy ezt meg lehet szokni?

Figyelt kérdés
munkahely, elutasítás, nő, továbblépés

2023. okt. 28. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy munkahely tekintetében mennyire könnyű mozognod, jobban járnál-e anyagilag is stb. Egyébként szerintem megszokható, engem is pattintottak le így, aztán idővel meg lehetett szokni (mondjuk az is igaz, hogy később a csaj elment onnan).
2023. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igazából a kenyérkereset fontosabb,mint egy affér bárkivel.

Kerüld el a hölgyeményt és a történtekkel járó kínos hekyzeteket is,magyarul ne fuss utána,jópofizni sem kötelező,csak éld tovább az életedet!Talán úgy könnyebb.

2023. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*helyzeteket
2023. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Házinyúlra kár volt lőni. Adott jeleket, hogy kedvére lenne a próbálkozásod? Ugye, hogy nem. Most vagy marad a kínos/fájó szitu vagy lelépsz. Szerintem megszokni nem lehet csak elviselni ahogy bírod.
2023. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges elmenned

Sokkal jobban jártál így mintha mondjuk foglalt az illető és emiatt nem is mersz próbálkozni

De így hogy kezdeményeztél, sokkal könnyebb továbblépni, csak egy kis idő kell még.

Most már ellenséges a viszony, kerüli a félreérthető jeleket és viselkedést, nem mosolyog rád. Így pedig sokkal egyszerűbb túltenni magadat a dolgon, maga az érzelem múlik el. Annak meg nem lesz semmiféle komoly következménye hogy bepróbálkoztál, mégis ez miért jelent problémát a későbbiekben?

Ezért felmondanál mert esetleg kinevettek páran? Röhögj vissza és nézd végig ahogy még megcsinálják utánad jópáran, mert nem te vagy az egyetlen aki csajozik

2023. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő véletlenül nem az új, csinos kolléganő?
2023. okt. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!