Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondjuk azt hogy házinyú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjuk azt hogy házinyúlra nem lövünk, miért nem jó a munkahelyen ismerkedni?

Figyelt kérdés
2023. szept. 28. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Mert egy okos vezető ezt szerződésbe foglalja és azonnal kib*ssza azt amelyik kevésbé nélkülözhetetlen. Csak gondot okozok magadnak vele
2023. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Mert ha szêtmentek, utána nehéz ugyanúgy együtt dolgozni, naponta találkozni stb., főleg ha az egyik fél továbblép valaki mással. Ez a munkavégzésre is kihatással lehet. Extra szívás, ha amúgy tök jó a munkahely, és emiatt kerül veszélybe.
2023. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
#1 nálunk szerződéseben van.. voltunk olyan hülyék, hogy annó aláírtuk. mindegy, azóta összeházasodtunk a párommal, akit munkahelyen ismertem meg. Illetve találtunk magunknak egy jobb munkahelyet, ahol emberként kezelnek és nem akarnak beleszólni a magánéletünkbe.
2023. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Ennyi erővel akkor kb. sehol se lehet ismerkedni. Se suliban, se egyetemen, se hobbikörben, sportcsoportban, konditeremben, uszodában, könyvtárban, kávézóban/kocsmában ahova sokat jársz, buszmegállóban, stb stb mert ezek mind olyan helyek ahova gyakran megy az ember, de ha látja a másikat rossz lesz.


Nem így működik az élet.

2023. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Mert úgy járhatsz, mint én. Az elmúlt fél évben rengeteget sírtam, mivel egy olyan munkahelyet hagytam ott egy ilyen eset miatt, ami számomra a stabilitást jelentette. Azóta sem találom a helyemet. Szóval nem ajánlom, mert ritkán végződik happy end-del.
2023. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha szétmentek az utána baromi kellemetlen.


Amit #4 ír abban is van igazság, de a sulit kivéve ott azért nem naponta, és nem muszájból kell a másikkal együtt lenned, ráadásul 8 órákat.

2023. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Mert rohadt kellemetlen lesz a légkör egy szakítás után. Főleg, ha csúnyán váltok szét.
2023. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem mentünk még szét, de így is baromi kellemetlennek érzem

Pedig még csak nem is egy műszakban dolgozunk.

És megy azonnal a szarkeverés meg minden. Undorító helyzet.

De a legtöbb ember számára jelenti ez az egyetlen lehetőséget is a pártalálásra, szóval nem írnám le

2023. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Ezzel kapcsolatban csak azt tudom mondani, hogy ha ezt mindenki betarotta volna, akkor én sem léteznék, és rengeteg olyan kapcsolatot, házasságot, családot ismerek, akik szintén nem léteznének.

Ha az ember a legrosszabb eshetőségből indul ki, és csak a lehetséges rosszat tartja szem előtt, akkor nem lesz boldog. Vagy legalábbis sok jó lehetőséget fog elszalasztani.

2023. szept. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Totál hülyeség. A 3. helyek eltűnésével ( [link] ) gyakorlatilag nem is igazán van már lehetőség ismerkedni, a munkahely a legfőbb fizikai hellyé kezd válni az ismerkedéshez (elsődleges pedig jópár éve már az internet)
2023. szept. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!