Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ésszerű dolog lehet betartani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ésszerű dolog lehet betartani, a "házinyúlra nem lövünk" szabályt?

Figyelt kérdés
Tehát nem a legokosabb ötlet osztálytárssal, kollégával, egy házban lakókkal ismerkedni?
2015. nov. 16. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
igen.
2015. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség ez a "szabály". 16 éves kor alatt még talán van értelme.
2015. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura lenne, ha valaki élete szerelmét szalasztaná el emiatt. :DDD

Szerintem nem úgy kell rögtön hozzáállni, hogy milyen kínos helyzetek adódhatnak, ha egyszer vége lesz.

2015. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem jó felállás, mert amíg tart a kapcsolat addig túl sok az együttlét, vagy nehezebben kerülhető el a másik (néha kell), ha meg vége a dolognak akkor kellemetlen lehet a további találkozás, pláne ha nem békében történt a szakítás.
2015. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ésszerűnek ésszerű, de attól még nem biztos hogy így jársz a legjobban. Ha boldog akarsz lenni, akkor néha hallgass a szívedre is.
2015. nov. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Célszerűbb jó alaposan megfontolni, mert ha mégsem jön össze, akkor nagy sz*rban leszel, minden nap ugyanúgy látnod kell és találkoznod kell vele, ami ilyenkor nagyon rossz tud lenni mindkettőtöknek.


Csak akkor alakíts ki komolyabb kapcsolatot ha teljesen totálisan biztos vagy már benne, hogy nem fog elcsesződni.

2015. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönös a vonzalom, szerintem butaság. Apai nagyszüleim kollégákként jöttek össze.
2015. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Dugtam már egyetemen csoporttársat és dugtam már a lépcsőházamban lakó csajt.

Szerintem hülyeség ez a szabály.


22/F

2015. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szar vége lesz,nem lesz könnyű utána egymás szemébe nézni.Viszont ha nagyon erős a vonzalom,megpróbálhatod a dolgot.
2015. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ha erős a vonzalom, úgy sem tudtok ellenállni, nincs más választás, mint belevágni.. tapasztalatból beszélek :)
2015. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!