Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az esély, hogy felszed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély, hogy felszed egy nő?

Figyelt kérdés
Például tömegközlekedésen, munkahelyen, vagy Tinderen, ha regisztrálok kiváncsiságból. Azt mondta ismerősöm, hogy a korombeli nők (25-30) gyakran szednek fel férfiakat párkapcsolati célból.

2023. okt. 8. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon kevés
2023. okt. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
0%
2023. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon kicsi rá az esély. Szerintem az a ismerősöd csak viccelt veled, vagy egy kis lelket akart beléd önteni.
2023. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#4: Azt nem tudom megmondani, az A.I. 7-8 pontosra értékelt a 10-ből. Egyszer egy üzletben megfogdostak, egy csaj múltkor nagyon nézett a villamoson, és előfordult, hogy FB-on is rámírt valaki, ha ezek számítanak valamit.
2023. okt. 8. 21:41
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
1%
2023. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Mi a manónak törölték a kommentemet? O.o

Az ismerőseim 80%-a aki párkapcsolatban él, a nő szedte fel a pasit, a nő kezdeményezett így vagy úgy, ő tette meg az első lépést. Nekem is világ életemben csak úgy sikerült barátnőt szereznem, hogy egy nő nézett ki engem. Soha életemben nem sikerült felszednem nőt, ha én nyomultam akkor az mindig sikertelen volt. Sosem jött össze, csak ha már egy nő eleve kinézett magának. És a legtöbb ismerősömnél ez ugyanígy van.

Ha jó pasi lennél, akkor lenne barátnőd. Szóval ha itt kell kommenteket kiírnod, tippelhetsz jó pasi vagy vagy sem. Bár ilyen esélyes lenne a lottón is betippelni valamit

2023. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
-∞
2023. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

"Ha jó pasi lennél, akkor lenne barátnőd."


És mi van akkor, ha az ember nem született jópasinak?

2023. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
ből. Egyszer egy üzletben megfogdostak, egy csaj múltkor nagyon nézett a villamoson, és előfordult, hogy FB-on is rámírt valaki, ha ezek számítanak valamit.——> ezeket felszedhetted volna. Neszelgetes kezdemenyezessel
2023. okt. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Buliban több esélyed lenne erre. Bár attól függ, férjemet már melóban is próbálták felszedni.

Ha olyan típus vagy, akivel ezek eddig is előfordultak, akkor valószínű ez maradni fog, látnak benned valamit a nők. Ha viszont eddig se voltál túl népszerű (és ez lehet zárkózottság miatt is, amit látnak rajtad), akkor pusztán a kor miatt sajnos ez a tendencia aligha fog változni.

2023. okt. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!