Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az esély, hogy felszed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély, hogy felszed egy nő?

Figyelt kérdés
Például tömegközlekedésen, munkahelyen, vagy Tinderen, ha regisztrálok kiváncsiságból. Azt mondta ismerősöm, hogy a korombeli nők (25-30) gyakran szednek fel férfiakat párkapcsolati célból.

2023. okt. 8. 20:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos vagy nem sajnos, de a 6- os hozzászólónak van igaza.

A jó kapcsolat mindíg abból és akkor születik, ha a nő kezdeményez.

Főleg most a mai korban.

Régebben talán nem érződött ez ennyire, de mostanság ez van, ami nem sajnos, hanem inkább szerintem jó.

Régebben jólesett a nőknek ha egy férfi kezdeményezett, ma csak akkor, ha ez a férfi jó pasi.

Ha nem túl jó pasiként kezdeményezel egy nőnél, akkor nem áll veled szóba,örülj, ha nem köp le.


Bár megtörténne az, hogy még ennél is sokkal bátrabbak lennének a nők, mert akkor szebb lenne a világ.


Írta egy előző, hogy mi van akkor, ha valaki nem születik jó pasinak.

Sajnos akkor nagyon nagy baj van. Akkor iszonyatos baj van.

Viszont azért talán elkeseredni akkor sem kell. Ki kell várni, míg meg nem tetszünk valakinek. Előbb utóbb úgyis eljön.

Várjuk a csodát, aztán egyszer úgyis megtörténik.

Én azt javaslom minden fiatal srácnak, hogy időben, fiatalon kezdjem el dolgozni magán.

Elsősorban a testén. Egy kis konditerem, futás, úszás, stb.

Mert ha nem néznek ki jól, akkor bizony nagyon nagy bajba fognak kerülni a jó csajoknál.

Időbdn el kell kezdeni a test szépítését.

Nem kell bady bildernek lenni, de legyen nagyon jó, nsgyon szép testetek.

Ez kamatozódni fog, mert így lesz siker a jó csajoknál, és ez nagyon fontos.

Sokkal fontosabb mint bármi más. Csak akkor fogod magad jó érezni az életben, ha van egy jó párkapcsolatod.

2023. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A mostani kapcsolatom, es az elozo kapcsolatomnal is a lany szedett fel engem.

Az exemnel ugy volt, hogy irtam neki, de nem valaszolt. Honapokkal kesobb o irt ram egy hulye tiktok-os videoval es onnan kezdtunk el beszelgetni.

A mostani baratnomnek, mielott osszejottunk reagaltam egy sztorijara, akkor egy ket orat beszelgettunk, de nem volt komoly a reszemrol, mert baratja volt. Aztan irt 2 hettel kesobb egy kamu indokkal, vele is onnan kezdtunk el beszelgetni.

Vegulis en kezdemenyeztem leges legeloszor, de az erdemi lepest ok tettek meg, szoval, ha engem kerdezel, van benne igazsag. Akit a lanyok akarnak, azt a szemelyt ugy is megkapjak.

2023. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ki kell várni, míg meg nem tetszünk valakinek. Előbb utóbb úgyis eljön."

Ez így butaság, hiszen semmi garancia arra, hogy akinek megtetszel, azt te is vonzónak találod majd. Hogy prózai legyek, hiába van oda érted a csaj, he nem áll fel rá a farkad.


"Csak akkor fogod magad jó érezni az életben, ha van egy jó párkapcsolatod."

Ez egy népszerű tévhit. A párkapcsolat nem feltétele és nem célja a tartalmas életnek, legfeljebb a része. Rakd össze magad, szabadulj meg a becsípődésektől, érzelmi problémáktól, akár pszichológus segítségével. Törekedj arra, hogy a nők egy kiegyensúlyozott, derűs, céltudatos, tevékeny, egyszóval rendezett férfit lássanak benned.


Mielőtt valaki leincelez, több tartós kapcsolatom volt, házas is voltam évekig. Volt, hogy én tettem meg az első lépést, máskor a lány/nő "csavarta el a fejem".


Kérdező, a nők felfigyelnek a külsődre, aztán hamar észreveszik a bátortalanságodat, a szűzfiús kisugárzásodat. Ezen kéne változtatnod.

2023. okt. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"Kérdező, a nők felfigyelnek a külsődre, aztán hamar észreveszik a bátortalanságodat, a szűzfiús kisugárzásodat. Ezen kéne változtatnod."


Rendben, köszönöm. Eddig csak "hivatásos" nőknél voltam.

2023. okt. 13. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!