Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjen olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjen olyan ember akinek az élete a munkahely és haza egyszerűségből áll?

Figyelt kérdés
Aki csak aludni jár kb haza. Nem megy sehova . Nincs autója és utál utazgatni is!
2023. okt. 29. 06:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
14%

10.


Mivel a többség inkább bohócot keres, akinek alapfeladata az ő egésznapos szórakoztatása. Egy dolgozó - normális mennyiséget alvó ember erre nem alkalmas!

2023. okt. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Én se azért élek így mert nekem ez tetszik! Hanem munkahely elveszi az időmet. A iskola végzettségeim (szakmunkás és érettségi) nem teszi lehetővé hogy bejutását nyerjek egy szellemi típusú munkahelyre. És mivel kevés a fizetés ezért hónapról hónapról élek. (Nincs családi segítség ! Nem is élnek már de előtte se tudtak segíteni)


Nem jutok anyagilag egyről a kettőre. Dolgozok mint egy rabszolga aztán alszok kettőt és vissza. De érzem hogy öregszem és igényem lenne már egy nőre. Leginkàbb a testi örömök miatt. De nyilván más dologra is kellene társaság/szeretet.

2023. okt. 29. 07:24
 13/31 anonim ***** válasza:
77%
Magyarul egy ingyen prostit akarsz :D
2023. okt. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ugy lett ilyen élet mellett kapcsolatom hogy pl egy szombat estére tudtam találkozni egy ismimmel vagy a netrol vkivel. (Nálam még gyerek is van tehát munka elott utan hétvégén is mindog le vagyok kótve ritka ha egy szombat ejszaka-vasárnap délelott szabad tudok lenni)


Aztán rámtapadtak. És az én életvitelembe jöttek bele.

Tehát pl vasárnap elhozták a gyereket hozzám velem, amikor az alszik átjönnek, segítenek elvinni ahol felügyelet van, munka elott mikor suliba leadva találkozunk azokra a fél orákra is mire be kell érnem meloba ds munka után jonnek értem es akkor is van 1 orám szabad.

És egyiknél pl van tobb szoba is da is át lehetett vinni a kicsit.


Igazábol ők oldják meg hogy szabad tudjak lenni és vele tudjak lenni vagy pl éjszaka jönnek.

2023. okt. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen feltételekkel maximum szexkapcsolatot találsz, ennél komolyabb kapcsolatban feltétel általában a normálisan együtt töltött idő, lakáson kívül is. Fizikai munkások is meg tudják oldani elég gyakran, hogy legyen életük, ehhez nem irodai munka kell, csak mondjuk olyan hely, ami nem napi 12 óra +2-3 óra utazás + hétvégi túlórák.
2023. okt. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

24 óra plusz 2 óra utazás amit távol vagyok Kitana.


Ha 12 órás melóm lenne akkor csetintésre feállna a műszer🤣. Most meg olyan vagyok mint egy óvodás! Csak aludni akarok napközben is.

2023. okt. 29. 07:47
 17/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak szexkapcsolatot lehet találni igy hanem inkabb egxütt élés működik jobban.
2023. okt. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
78%
A kezdeti udvarlás meg ilyenek meg alig mukodnek.
2023. okt. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
89%
Akkor minek neked a párkapcsolat? Ha nem fér bele az életedbe, de vágysz rá, akkor tegyél ellene. Változtasd meg az életed, válts munkahelyet, költözz el ha nem jó, de miért mástól várod, hogy hozzád idomuljon csak azért, hogy neked jó legyen? Neked kell változtatni az életeden, hogy jobb legyen és igen, ezek változással és lemondással járnak, akár tetszik, akár nem.
2023. okt. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
70%
Sehol. Mégis minek? Egy ikyen emberre a kutya nem kíváncsi.
2023. okt. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!