Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen másfél hét, nettó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen másfél hét, nettó 6-8 órányi beszélgetés után ez normális?

Figyelt kérdés

Másfél hétnyi kifejezetten jó hangulatú, flörtölős beszélgetés, aminek a során vagy 5x hívtam nyíltan, vagy burkoltabban randira a nőt, ezzel a beszélgetésrészlettel zárult:


Én: "Főztél valami finomat ebédre?"

Nő: "Nem, nagyon ritkán főzök"

Én: "Pedig a férfiak szívéhez a hasukon keresztül vezet az út"

Nő: "Én szinte soha nem főzök, szüleimmel lakom, nekem nem kell főzöm és amúgy is utálok főzni"

Én: "Pedig tök szórakoztató dolog együtt főzőcskézni"


...és ezután írhattam akármit, nem válaszolt, majd 2 nap után törölt/tiltott...


A fenti beszélgetés nem szó szerinti idézet, hiányoznak a szmájlik is, de nagyjából így ment le, tartalmilag ez volt a lényeg.


Még egyszer hangsúlyozom, ez másfél hét aktív, jó hangulatú üzengetés után!



Férfiaktól kérdem: Ez jellemző online ismerkedésnél?

Nőktől kérdem: Valóban egy tahó alak vagyok, akit messzire el kell kerülni? Idáig jutottunk? Megérdemlem a sorsom?


2023. okt. 22. 14:40
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
75%

Alapból lehetne így is. De vegyük figyelembe amit a kérdező állított:


"Még egyszer hangsúlyozom, ez másfél hét aktív, jó hangulatú üzengetés után!"


Aki ezek után egy ilyen félreértésen (mert meg is kérdezhette volna őszintén, sértődött ghosting helyett) inkább ezt lépi meg, ennyire nem tisztelve a másik felet, ott sokkal inkább jellemző a meglátásaim szerint ez a fajta önző és egoista, a másikat teljesen semmibevevő viselkedés. Mert igazából még azt is megtehette volna, hogy lezárja a beszélgetést, bocs, nem egymást keressük, sok sikert a konyhatündér leendő párodnál. De nem így történt.

2023. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
94%
Mivel olyan válaszlehetőség nem volt, hogy egy faék egyszerű ember vagy aki ilyen idióta sablonokat puffogtat, hogy "Pedig a férfiak szívéhez a hasukon keresztül vezet az út", így az elsőt kellett választanom.
2023. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
74%

Komolyan, először azt hittem viccelsz ezzel*

#12

2023. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
79%

Hármas pont ugyanazt írta, amit én is akartam.


Hozzátenném, hogy micsoda mázlista a csaj, hogy ez még egy hét után kiderült. Rá akartad erőltetni, észre sem vetted(tehát ilyen a jellemed), iszonyú mázli, hogy lelépett.


Talán akkor tudnád kicsit átérezni, ha mondjuk utálsz valamit. Mittudomén.. kertészkedni. És akkor benyögne neked olyanokat, hogy tiszta udvar rendes ház, meg az az igazi férfi, aki vágja a fát, meg hogy nem is tudod milyen jó egy rendezett kertben grillezni együtt, mikor neked már tök eleged van belőle, utálod a rovarokat és pollenallergiád van és amúgy meg nincs is kerted, nem kell ezzel bajlódnod, és tudod, hogy csak azért beszél róla ennyit, mert olyan pasit akar, aki a kisujjából kirázza a kertimunkát és még élvezi is, mikor te nem ilyen vagy és nem is akarsz olyan lenni.


Egyáltalán nem fontos, hogy egy nő a konyhában alkosson, és nem minden férfihoz a hasán át vezet az út, meg ilyenek.. ezek NEKED fontosak. Annyit kellett volna mondanod, hogy "kár, pedig bírtam volna, ha szeretsz főzni, de majd akkor főzök én meg eljárunk kajálni, bár a konyhai szexet azért megtarthatjuk;)" Ez így lett volna szimpatikus. A főzés is házimunka, be lehet osztani azt is, nyugodtan csinálhatja az, akinek kevésbé esik nehezére. Ne erőltesd a másiknak, egyszer hátha megjön a kedve magától. Én pl utálok vezetni(párszor megbuktam), nincs jogsim és mindig rá akarnak beszélni, és mindig magyarázkodnom kell, mert soha senki sem hagyja annyiban(mivel ők szeretnek vezetni), sőt volt exem aki többször felhozta, pedig fuvarozniuk sosem kellett, max ha felajánlották elfogadtam néha. A mai eszemmel már kilépnék azokból a kapcsolatokból.


Jó, hogy lelépett a csajszi, bár az is igaz, hogy néha mindenkinek lehet szr napja, mikor elveszti a gyeplőt és hülyeségeket beszél, amit másnap már másképp gondol. Mondjuk olyankor az ember egy idő után észbe kap és bocsánatot kér őszintén.. neked ez összejött? Nem ilyen kamu "sajnálom, ha megbántottalak valamivel", hanem rendes.. amikor felismered a hibát és rendesen megbánod, hogy hülyeséget beszéltél és túltoltad. Gondolom nem, mert feltetted ezt a kérdést..

2023. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
41%
Ha ez a mérvadó akkor keress olyan lányt aki szeret főzni. Te amúgy biztos tökéletes vagy.
2023. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a #14 tökéletesen leírta a helyzetet, nincs nagyon mit hozzátenni
2023. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

#3 és #14

Valahol van igazság abban, amit írtok. Nekem valóban fontos volna, de nem létfontosságú (manapság ilyen elvárásom Budapesten a 30 alatti korosztályban aligha lehet...), hogy tudjon egy nő főzni. Én is tudok valamennyire és különösen szeretek kettesben főzőcskézni egy jó csapatként.

Mindenesetre megértem, ha ez valakinek nem pálya.


Amit viszont nem értek, az az, amit a #2 írt. Miért kell egy szerintem kifejezetten apró nézeteltérés miatt rögtön megsértődni, ghostingolni, majd szó nélkül törölni. Mert ha ez az első 10 percben van, akkor oké, legyen.

De könyörgöm, másfél hét írogatás után egy ilyen apróság miatt??? Milyen emberek vannak a világon? Milyen ember az, akivel nem lehet poénkodni sem, aki egy kis apró szándékos vérszívást sem tud kezelni? Milyen ember az, akiben ha egy kis rossz érzést keltek, már összedől körülötte a világ? Hogy fogja egy ilyen ember elviselni egy kapcsolat esetén az élet és az együttélés gyötrelmeit, hogy fog beszokni és (kölcsönösen) idomulni a másikhoz? Miért nem lehet ezeket a dolgokat megbeszélni?

Miért nem írta pl. azt, hogy "bocs, de ez nekem rosszul esik, ha ez neked tényleg fontos, lépjünk tovább, ha pedig jó vagyok így is, akkor folytassuk". A férfiak mindig is tuskók és faék egyszerűségűek voltak, kevés az, aki az ilyen apró rezdülésekből megért mindent. Még élőben is néha úgy kell velünk beszélni, mint egy autistával, igen. Sajnos ez van, a férfi agy máshogy van behangolva. Írásban ráadásul sokkal nehezebb észrevenni azokat a gesztusokat, amiket élőben észre lehet venni. Ezek szerint írásban úgy kéne kommunikálnom, mintha tojásokon lépkednék?


Elnézést, de kiborítóak ezek a dolgok. Úgy gondolom jól jártam, hogy nem jött össze ez a nő.

2023. okt. 22. 15:36
 18/40 anonim ***** válasza:
73%

A csajok nagyon szigorúak manapság, ha van 1 pont amiben nem egyezik a másikkal akkor talán kapsz egy esélyt, hogy változz de ne reménykedj nagyon.


Valamiért ez van, csak spekulálni tudok az okokat illetően. Azt meg inkább kerülném.


Én viszont pont e miatt, hogy a csajok így viszonyulnak hozzánk pasikhoz inkább le tettem a párkapcsolatról.


Úgy is hibázni, fogok volt már rá példa és rájöttem, hogy ez nem az én terepem.


Megszoksz vagy megszöksz, hát én megszöktem.

2023. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
41%
Az o helyeben en is ugyanezt tettem volna.
2023. okt. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
90%
Rà akartál erőltetni valamit amit utàl, vedd a lapot máskor ha leírta nem főz nem szeret főzni és nem nyomatod tovább ezt a témát.
2023. okt. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!