Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen másfél hét, nettó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen másfél hét, nettó 6-8 órányi beszélgetés után ez normális?

Figyelt kérdés

Másfél hétnyi kifejezetten jó hangulatú, flörtölős beszélgetés, aminek a során vagy 5x hívtam nyíltan, vagy burkoltabban randira a nőt, ezzel a beszélgetésrészlettel zárult:


Én: "Főztél valami finomat ebédre?"

Nő: "Nem, nagyon ritkán főzök"

Én: "Pedig a férfiak szívéhez a hasukon keresztül vezet az út"

Nő: "Én szinte soha nem főzök, szüleimmel lakom, nekem nem kell főzöm és amúgy is utálok főzni"

Én: "Pedig tök szórakoztató dolog együtt főzőcskézni"


...és ezután írhattam akármit, nem válaszolt, majd 2 nap után törölt/tiltott...


A fenti beszélgetés nem szó szerinti idézet, hiányoznak a szmájlik is, de nagyjából így ment le, tartalmilag ez volt a lényeg.


Még egyszer hangsúlyozom, ez másfél hét aktív, jó hangulatú üzengetés után!



Férfiaktól kérdem: Ez jellemző online ismerkedésnél?

Nőktől kérdem: Valóban egy tahó alak vagyok, akit messzire el kell kerülni? Idáig jutottunk? Megérdemlem a sorsom?


2023. okt. 22. 14:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
66%
Örülj hogy ilyen hamar kiderült hogyha nem úgy van ahogyan ő szeretné akkor dobbant/hisztizik.
2023. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
90%

Nem jól súlyozol.

1,5 hét, nettó 6-8 óra beszélgetés nyilván nem lepkefing, értjük. De nem kötelez semmire, ha közben kibukott egy számára ekkora red flag. Márpedig egy főzést rühellő nő számára ez az, és mintha ezt nem látnád be. Ez nem egy apró félreértés, amit beszéljünk meg kategória...

Még jó, hogy időben kiderült. Hogy szó nélkül eltűnés helyett egy mondattal lezárhatta volna? Igen. Csakhogy már így is látta, hogy nem vagy egy belenyugvó típus, hanem inkább nyomatod tovább a témát. Nem kért ugyanebből a győzködési kísérletből a lezárás kapcsán is, mert teljesen jogosan érezhette úgy, hogy azt sem fogadnád el, vennéd tudomásul szó nélkül.

2023. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ötödjére sem akart randevúra jönni ott benne lehet az a dolog is a háttérben, hogy már keresett egy indokot hozzá, hogy megszakíthassa a beszélgetést. Ez a főzős cucc kapóra jöhetett, mert nekem már a válaszából is az jött le, hogy el akart tántorítani, ez a tömören tagadó válasz sejteti, az érdektelenség süt rajta.
2023. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, de nem értem minek beszélgetsz 1,5 hétig ennyit valakivel, aki találkozni sem hajlandó veled. Én mindig mindenkinek azt mondom, hogy tartsa be a 2-3 napos szabályt. Ha ennyi idő alatt nem hajlandó találkozni, akkor már nem is fog. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom cirka pár száz match és pár tucat randi után. Az első matchemmel én is eljátszottam ezt, de tanultam belőle, és soha többet.

Randira pedig nem burkoltan kell hívni, hanem konkrétan. Szvsz ennek semmi köze az idézett beszélgetésrészlethez. Ha a sport lett volna a téma és akkor tűnik el, akkor most arról írnál kérdést. Már 1-2 nap alatt eldöntötte, hogy nem akar semmit, különben kapott volna a randira híváson. Jó beszélgetőpartner voltál neki, de vagy megunt, vagy közben talált valakit, és rá koncentrál.


Én egyértelműen megmondtam a legutóbbi lánynak, hogy vagy találkozunk, vagy én elköszönök, mert személyesen minden más, és ott derülnek ki a dolgok. Mondta, hogy neki nem fér bele, hogy 2 nap után randi, én meg mondtam, hogy nekem meg az nem fér bele, hogy 1 hónapig levelezgetünk, és a végén élőben teljesen mások leszünk. Kaptam rá 2 nap ghostingot, aztán visszaírt, hogy benne van a randiban :D ennek 3 éve, azóta is együtt vagyunk.

2023. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
76%
Az a gond, hogy még együtt sem vagytok, de már rá akartál erőltetni valamit, amiről megmondta, hogy utálja. És itt nem a főzés volt a fő probléma. Hanem az, hogyha már most ilyen vagy, milyen erőszakos, irányító lennél a későbbiekben.
2023. okt. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
70%
Ja, és a kérdésedre válaszolva, hogy miért kell így eltűnni, egyszerű a magyarázat. Még nem jártatok, kb egy idegen vagy neki, aki semmit nem jelent. Még nem volt miért kötődjön hozzád. Kuka, ennyi...én is ezt tettem volna.
2023. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Szóval összefoglalva: megy a red flag gyűjtögetés, mint amikor az oviban kerestük az udvaron elrejtett piros tojásokat. Találsz egyet és szarszemétszaralak vagyok, szégyelljem magam, amiért másfél hétig loptam az idejét, plusz mit gondolok már, hogy bennem is lehet hiba, amikor ő megálmodta, hogy a tökéletes herceg az ágyba viszi a reggelti, különben is, milyen autista bamba málé puhapöcs vagyok, hogy nem olvasok a gondolataiban. Ja, és amúgy sem érdekeltem, csak nem akart megsérteni, mert ő ugye rendes lány, direktbe nem bánt meg embereket, ezért csak az alkalomra várt, hogy hopp, ott a red flag, "ejnye bejnye, mekkora szarember is ez, hát éreztem előre, na most majd jól ghostingolom meg letiltom".


Aham. Aham. Értem hölgyeim a női "logikát".

Egyelőre a szavazásban még kisebbségben vagytok, húzzatok bele.

2023. okt. 22. 19:02
 28/40 anonim ***** válasza:
71%
Huhh hallod, utolsó kommentedből is lejön, hogy te egy egoista, ki ha én nem f@skalap vagy. Irányítani akarsz és nem bírod elfogadni, ha valaki ezt nem hagyja, és más a véleménye mint neked.
2023. okt. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

#28 Imádom ezeket az egy-két kommentből teljes személyiségprofilt felállító gyakoris emberkéket...


Nézd, nem érdekel, hogy ezen az oldalon te, vagy mások mit gondolnak rólam. Kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb örömöd az életben, hogy itt fikázhatsz névtelenül vadidegen embereket.

Ami a kérdést illeti, amit meg akartam tudni, arra megkaptam a választ. Sajnos a kapott válasz sötétebb képet rajzol ki annál, mint amire számítottam. Mégpedig azt, hogy betegebbek az emberek (nők), mint gondoltam.

Persze a gyakori, meg az online társkeresők mindig is a beteg emberek gyűjtőhelyei voltak (valamennyire én is közéjük tartozom), de elkeserítő belátni, hogy ha a való világban ezek az emberek még kisebbségben is vannak, az online platformokon ők jelentik a normát. A csalódottságomat pedig fokozza, hogy életmódomból kofolyólag nincs más lehetőségem, az online jelnlévő emberek közül kell megpróbálnom kihalászni egy kevésbé sérültet.

2023. okt. 23. 02:30
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

28asnak teljesen igaza van, de nem két mondatból, látod már a többiek korábban is megmondták ugyanezt, hogy érzik, csak most lett biztos. 14es vagyok, egy szr alak vagy. Amíg nem olvastam az utolsó kommented azt akartam írni, hogy nálam már az is szakítóok lenne, hogy kétszer is "autistázol", mert ilyet csak az EQ hiányos gyökerek tesznek, de aztán jött a 29es, és igen.. ezaz. Már a 3. kommentben megmondták és kb végig erről van szó a válaszadók több, mint felénél, de örülök, hogy itt az internet pöcegödrében találtál pár nárci nőgyűlölőt, aki úgy szavaz, mint te, és meg tudnak támogatni a hatalmas tévképzetedben.


Az is ellenszenves volt, hogy leírtad a csajt az elején, hogy plüsskötegetős konzervatív és akkor kellene tudni főznie, pedig a kérdésben mintha még bántott volna, hogy elveszted.. igazából csak az egódat sértette hogy nem tudtad magad beédelegni egy ilyen csajhoz sem, és ő is lepattintott, mikor már nyeregben érezted magad. Én egyébként több férfit is ismerek, akik nem érzelmi nyomorékok és tudják, milyen következménnyel jár, amit mondanak. Teljesen normálisak. NINCS KÜLÖNBSÉG férfiak és nők tekintetében ilyesmiben, nem vagytok faék egyszerűek, teljesen normálisak vagytok sokan. Te nyilván nem, de ez a személyes személyiségtorzulásod, ne próbáld rávetíteni másokra.


Próbálj már meg őszintén kötődni/nyitni valakihez anélkül, hogy lenéznéd és manipulálnád, különben az lesz, mint ami most is volt. Lebuksz és főhet miatta a fejed, hogy egyszer engeded el a valódi személyiséged, máris nem kellesz másnak. Ha eleve ilyennel nyitnál, biztos találnál valakit, akinek ilyen gondolatokkal is kellenél, van pár ilyen nő is. Sokkal nagyobb eséllyel lesz kapcsolatod, ha magadat adod. Szexből kevesebb fog jutni, szinte semmit, de legalább magadért fognak majd szeretni.


Egyébként aki válaszol nem feltétlen szavaz is, hisz már kommentben leírta mit gondol, minek nyomna rá egy silány ferdített válaszra;)

2023. okt. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!