Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen másfél hét, nettó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen másfél hét, nettó 6-8 órányi beszélgetés után ez normális?

Figyelt kérdés

Másfél hétnyi kifejezetten jó hangulatú, flörtölős beszélgetés, aminek a során vagy 5x hívtam nyíltan, vagy burkoltabban randira a nőt, ezzel a beszélgetésrészlettel zárult:


Én: "Főztél valami finomat ebédre?"

Nő: "Nem, nagyon ritkán főzök"

Én: "Pedig a férfiak szívéhez a hasukon keresztül vezet az út"

Nő: "Én szinte soha nem főzök, szüleimmel lakom, nekem nem kell főzöm és amúgy is utálok főzni"

Én: "Pedig tök szórakoztató dolog együtt főzőcskézni"


...és ezután írhattam akármit, nem válaszolt, majd 2 nap után törölt/tiltott...


A fenti beszélgetés nem szó szerinti idézet, hiányoznak a szmájlik is, de nagyjából így ment le, tartalmilag ez volt a lényeg.


Még egyszer hangsúlyozom, ez másfél hét aktív, jó hangulatú üzengetés után!



Férfiaktól kérdem: Ez jellemző online ismerkedésnél?

Nőktől kérdem: Valóban egy tahó alak vagyok, akit messzire el kell kerülni? Idáig jutottunk? Megérdemlem a sorsom?


2023. okt. 22. 14:40
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert egy szexista, nőgyűlölő, elnyomó kis pondró vagy! Pusztulj el te patkány!
Igen, ez már a 21. század, a konyha pedig az elnyomás szimbóluma! Manapság már csak dísznek van a lakásban, vagy ha a férfi akar, akkor tudjon főzni.
Igazából nem írtál semmi rosszat, de te hibáztál. Figyelni kell a legapróbb rezdülésre is, ha egy nővel beszélsz, 5x gondold át mit mondasz!
Megesik az ilyen, ez van, el kell fogadni.
Az a nő egy dilinyós, jól jártál, hogy még időben kiderült.
32 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem jól jártál. :))(
2023. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
74%

Én ugyan nagy ívben kerülöm a tindert, de látni vélem hogy min mehetett félre az ismerkedés. És nem, szerintem sem normális, de manapság egyre gyakoribb ez az egész.

Szóval trend lett jóideje, hogy a legkisebb vélt vagy valós hiba, vagy csak eltérő világkép alapján a másik fél megsértődik és onnét kioffol. Általában jelzi a jellemének a színvonalát, hogy mindezt ghostingolva teszi, gyakran tiltva és törölve, de van amikor csak nem válaszol soha többet. Lehetett elötte bármennyi jó és kellemes közös idő és egyezés, gyakran elég már egy ilyen is mostanra.

És itt konkrétan azon mehetett félre, hogy ő az a tipus aki nem akar sőt utál főzni. Nálad pedig úgy értelmezte hogy ez fontos prioritás, és ebből leszűrte hogy nem egymást keresitek. A többi meg már úgy zajlott, ahogy fentebb is írtam.

2023. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
82%

Ott cseszted el, hogy annak ellenére akartál ráerőltetni valamit, ami csak neked jó, hogy ő egyértelműen elutasította. Ez most a főzés volt, de lehetett volna bármi.

Igen, erősen szexista is az a nézet, hogy a nőnek tudnia kell főzni, szeressen is, és tudjon vele férfit fogni, mert a főzés olyan nőies és vonzó.

Egy főzni tudó férfi is vonzó, csak jelzem.


Másrészt: kiindulva abból, hogy nem érted mi a baj ezzel az erőltetéssel, nem biztos, hogy a nő számára is egy jó hangulatú, eddig gördülékeny beszélgetés volt ez. Lehet, hogy neki ez utolsó csepp volt már csak.

2023. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
30%

#2: "a másik fél megsértődik és onnét kioffol"


Miért gondolod, hogy megsértődik? Anélkül is simán kioffolhat. Vagy megnyugtatja a lelkedet, ha a másik fél részéről érzelmeket is képzelsz hozzá?

2023. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
26%

"Miért gondolod, hogy megsértődik? Anélkül is simán kioffolhat. Vagy megnyugtatja a lelkedet, ha a másik fél részéről érzelmeket is képzelsz hozzá?"


Oké ez így lehet általánosítás volt. Nem mindenki sértődik meg. Van aki csak sima lelketlen pragmatikus. Viszont én sok hasonlót láttam, és elég sokat is beszélgetek nőkkel, hogy tisztában legyek a soraim valóságtartalmával. Egy ideje nagyon trend lett ez a fajta sértődés, és tényleg a legapróbb nézeteltérésbe is bele tudják látni hogy szándékos támadás. Itt is pl amit fentebb írnak láthatod hogy bőven adott alapot rá, hiszen vehette pl szexista támadásnak, vagy akár annak hogy tényleg erőlteti és nem figyel rá. Azért is előlegeztem meg, hogy valószínű itt is sértődés volt az offolás mellett a történetben.

2023. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Még nem olvastam végig minden kommentet, de jelzem, hogy ez a lány kifejezetten konzervatív neveltetésűnek tűnt, szinte jól nevelt katolikus lány benyomását keltette, kedvenc hobbija plüssfigurák horgolása! Honnan tudhattam volna, hogy pont főzni utál???
2023. okt. 22. 14:58
 7/40 anonim ***** válasza:
86%
Nő vagyok, én is hasonlóan reagáltam volna. Ha a kérdésedre érkezett nemleges válasz után elengedted volna a témát, akkor mehetett volna tovább. De te "erőltetted", még azt követően is, hogy jelezte, utál főzni! Ebből azt szűrhette le, hogy számodra ez egy fontos dolog, ami viszont számára nincs rendben, de valószínűleg nem merte vagy akarta ezt egyenesen közölni, mert ebben a jó kis magyar társadalomban feltehetően kapott már a pofájára, hogy nő létére nem konyhatündér, és semmi kedve megint burkoltan vagy egész nyíltan bszogatva lenni emiatt. Inkább "világgá menekült". Én is messzire kerülöm azokat (is), akiknél ez téma.
2023. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
28%
Na helyben vagyunk, meg is jött a sértődött lepontozós elmebeteg a #4es személyében. És kapásból személyeskedik. Pontosan erről beszélt a 2-es válaszoló is.
2023. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
85%

#5: "Azért is előlegeztem meg, hogy valószínű itt is sértődés volt az offolás mellett a történetben."


Szerintem nem feltétlenül. Simán lehet, hogy csak annyit gondolt / érzett: "Na jó, ebből ennyi elég volt" például egy ezt kísérő, gondolatbeli legyintés kíséretében.

2023. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
81%

Nem hiszem hogy a főzésen csúszott el a dolog. Lehet uncsi voltál neki, én erre tippelek. Vagy amikor írkáltatok épp jó idő töltés voltál, mert nem volt jobb dolga. Vagy időközben alakult neki másik ismerkedés, olyannal aki szimpatikusabb volt neki.

Én ezekre tippelek.

2023. okt. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!