Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a nem lenne a legrossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a nem lenne a legrosszabb amit válaszul kaphatok?

Figyelt kérdés
Simán lehet hogy valaki eljátsza hogy igent mond aztán kiröhögnek hogy "Hahha veled? Azt hitted ÉN veled?" Vagy mondhatja azt is "Fujj undormány vagy menjél innen", esetleg le is köphetnek válaszul. A családom igazán elmondhatta volna kistini koromban a "Dícsérd a haját és kedveskedj" dolgok mellett hogyha valakit nem érdeklek akkor felesleges és hogy csak a szintemen lévőkkel törődjek.
2023. okt. 9. 23:30
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

30#

Szépen igazolod a kérdezőt

Szóval a sztereotípia miszerint az ember fiatalkorában párra lel, mert az jön magától mindenkinek nálad is bukott. Tehát jobb lett volna ha ezt, ennek realitásával szembesít a környezeted. Nem hinném hogy megtették volna nálad sem

2023. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
#31 Nem lett volna jobb. Nem éreztem szükségét. Nem éreztem semmilyen hiányt, hogy ezt nem mondták. Meg... mit is kellett volna mondaniuk? Lányom ugye tudod, hogy nem biztos, hogy 20 évesen már házas leszel... Vagy mit?
2023. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

32#

Majdnem

Inkább azt: lányom a párkeresés az egy nagyon nehéz feladat az életben, talán az egyik legnehezebb amivel az ember szembesülhet ha igényesen állsz hozzá. Nem szabad szégyelleni ha esetleg fiatalon nem sikerül, hanem inkább alaposan meg kell válogatni mindig kivel állsz össze, és ez a válogatás az ami miatt sokáig egyedül maradhatsz ha nincs szerencséd

Amúgy szerencsés szociopata vagy ha téged fiatalkorodban ez az egész nem zavart

2023. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

#33 Nem vagyok szociopata. Egyszerűen más dolgok érdekeltek jobban, nem a férfiak. Barátok, család, programok. Nem hiányzott a párkapcsolat.

Amit leírtál, annak el nem mondását valóban egyáltalán nem hiányoltam.

És most sem érzem, hogy rossz lett volna, sőt!

Az első párom csodált érte, hogy az első lehet, a mostani is örül, hogy nem voltam átjáróház. Én csak tiszteletet kaptam ezért.

Csak hát mostanában nem gondolkodik így senki.

2023. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!