Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo lenne a legrosszabb társkereső vagy onnan miért nem volt sose sikerem?

Figyelt kérdés
Próbáltam több társkeresőt, Tinder Badoo parom.hu randivonal. Eddig mindenhol volt találat levelezés randi. De eddig a Badoon semmi, egy lány sem írt még onnan... miért.. mi a baj az oldallal?
2023. szept. 7. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Neked nem írtak, másoknak meg igen, szóval inkább veled lehet a baj.
2023. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ott tényleg elég nagy retkek vannak :D
2023. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
2. Jah, szinte csak a C típusok vannak ott. A fehérekről sem mindig tudod eldönteni...
2023. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1. Ha velem van a baj akkor máshol miért írnak vissza?
2023. szept. 7. 16:22
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

4. Ja, hogy neked máshol visszaírnak?


Akkor passz. Csak arra tudok gondolni, hogy badoo-n tényleg nem a legjobb felhozatal van, oda csak az alja regisztrál. Haverom haverja mondta.

2023. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
A badoo a facebook társkeresővel egyetemben egy rakás sz.r.... A Tinder sem sokkal jobb, talán annyival másabb, hogy igényesebb a felhozatal. Én a személyes ismerkedést preferálom.
2023. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Badoo az milyen már eleve? xd én letagadnám, ha ott ismernék meg bárkit. Az a legalja, annál tényleg bármi jobb! szvsz.
2023. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Badoo a legalja, szerintem. Még a tinder is jobb.
2023. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Tunder
2023. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!