Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a nem lenne a legrossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a nem lenne a legrosszabb amit válaszul kaphatok?

Figyelt kérdés
Simán lehet hogy valaki eljátsza hogy igent mond aztán kiröhögnek hogy "Hahha veled? Azt hitted ÉN veled?" Vagy mondhatja azt is "Fujj undormány vagy menjél innen", esetleg le is köphetnek válaszul. A családom igazán elmondhatta volna kistini koromban a "Dícsérd a haját és kedveskedj" dolgok mellett hogyha valakit nem érdeklek akkor felesleges és hogy csak a szintemen lévőkkel törődjek.
2023. okt. 9. 23:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Ezt alapból tudnod kellene. Miért hitted azt, hogy a másik ember vonzalma nem kell a kapcsolathoz?
2023. okt. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nyilván a sok ostoba film amit gyerekként láttam átmosta az agyam.
2023. okt. 10. 00:41
 3/34 anonim ***** válasza:

De a való életben éltél. Miért hitted azt, hogy csak az számít, amit te akarsz, és ráerőszakolhatod magad másokra? Engem ki se lehetett robbantani a tévé elől, de soha nem hittem, hogy rámutatok valakire, és az jön velem.


Embernek tartod a nőket?

2023. okt. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Ne tesztelj engem ilyen hülye dumákkal hogy "Embernek tartod a nőket?". B'sztak elmondani hogy vonzónak is kell lenni és nem elég a kedvesség meg miegymás, mert önmagában semmire nem elég.
2023. okt. 10. 00:48
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem teszt, ez egy kérdés. (De ezek szerint nem a válasz.)


Ha a filmek basztak el, az nem tűnt fel, hogy a színészek jóképűek? Annyi empátiád nem volt hogy ha neked olyan lány kell, aki csinos, akkor valószínűleg a lánynak is olyan kell, aki jóképű?

2023. okt. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%

Hát mondjuk ez fura. Egész életedben egy szobába bezárva csak filmeket láttál?

A valóságból soha semmit?

Neked nem tűnt fel, hogy neked sem tetszik minden kedves lány, csak amelyiket vonzónak is tartod?

2023. okt. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Azt elmondhatták volna hogy akinek nem tetszem lefogja sz'rni a kedvességet stb, meg kellet tapasztaljam hogy tudjam. Ezeket a filmeket meg be kéne tiltani, mindenki szép meg tökéletes bennük és minden jól alakul. Viccesebb mikor tipikus béta hím jön össze a modellel és a nő családja lenézi és komplett hülyét csinál magából a pali.
2023. okt. 10. 00:53
 8/34 A kérdező kommentje:
Mivel az emberek nagyérsze általában észre sem vett/vesz ezért nyilván nem sokat tudtam tapasztalni.
2023. okt. 10. 00:57
 9/34 anonim ***** válasza:
94%
De miért modellel? Látod, semmi empátiád. Neked modell kell, a modell érje be veled. Jó is, hogy magányos maradsz.
2023. okt. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
50%
És nézni nem néztél másokat? Hogy a fiúk nem csak viszik a lányokat, hanem a lányok szerelmesen néznek rájuk?
2023. okt. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!