Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legrosszabb tapasztalatok randin/első szex alatt?

Figyelt kérdés
Mi volt ami nagyon gaz volt egy randid alkalmával? Vagy szexre került sor és a férfi vagy nő kiábrándító volt?
2022. szept. 13. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Első randin a negyvenes csaj rákérdezett, ugye van lakásom?

Mert anyjáékkal élt egy panelben,és már következő héten költözni akart.Szinte futva mentem el a randiról..

Tudtam,hogy a nők többsége milyen,de ekkora pofátlanságot sosem éltem át.

Elég is volt hosszú időre :)


F

2022. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Mondta, hogy nem akar gumit húzni, inkább majd másnap elmegy velem esemény utáni tablettáért
2022. szept. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első nekem is volt hasonló. 28 és egy 32 éves nő. Egyik munkatárs volt. Ő is azért akart kapcsolatba kerülni velem hogy a lakásomba költözzön a szüleitől.
2022. szept. 13. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az hogy szűz vagyok még és kertem minimális türelmi időt az első szex előtt. Aztán érzelmi zsarolásba ment át a srac részéről hkgy nem is szeretem. Kidobtam.
2022. szept. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Első randin(egy netről szedett ismeretlen) az albimrol faggattott, és kerdezte tudok e olcson valahol, és ajanlottam neki, erre még azt is rám akarta bízni hogy én intezzem el neki és én rohangáljak utána hogy Neki olcso albija legyen.


Első szex (másikkal)folyamat bénázással ment, pl beakadt a cipzára, és hasonlók mint 2 ügyfogyott, ezen felül a szex sem volt jó, mondhatnám a legrosszabb, másnaptól nem akartam már vele lenni. De beszélő jóviszonyban maradtunk.

2022. szept. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!