Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a nem lenne a legrossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a nem lenne a legrosszabb amit válaszul kaphatok?

Figyelt kérdés
Simán lehet hogy valaki eljátsza hogy igent mond aztán kiröhögnek hogy "Hahha veled? Azt hitted ÉN veled?" Vagy mondhatja azt is "Fujj undormány vagy menjél innen", esetleg le is köphetnek válaszul. A családom igazán elmondhatta volna kistini koromban a "Dícsérd a haját és kedveskedj" dolgok mellett hogyha valakit nem érdeklek akkor felesleges és hogy csak a szintemen lévőkkel törődjek.
2023. okt. 9. 23:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

#2

"Nyilván a sok ostoba film amit gyerekként láttam átmosta az agyam."


Attól függ, milyen filmek. Ha romantikus filmek, azoknál azért elég feltűnő, hogy a nőknek készülő romantikus filmekbe mindig szép embereket tesznek, akik beleszeretnek egymásba. A szappanoperákról nem is beszélve, azokban meg mindig egy hiper jóképű milliárdos pasas a főszereplő, akinek van egy elkényeztetett felesége, de végül a palota takarítónőjével jön össze 😆

Ha meg olyan filmekre gondolsz, hogy egy pl. egy dagi, füvezős, "eccerűmelós" csávó és pl. egy külügyminiszter asszony között szerelem szövődik (nem ugrik be a címe, se a színész neve, pedig itt van a nyelvemen), na az már tényleg a fikció kategória.

Nem külső jegyek tekintetében szerintem erősebben működik ez a "saját szint" dolog. Az még azért előfordul, szinte mindenki lát rá példákat, hogy objektív szemmel szép és kevésbé szép ember járnak egymással (személy szerint több olyat látok, hogy a nő a szebbik fél), de az tényleg nagyon-nagyon ritka, szinte nagyítóval keresős eset, ha mondjuk egy gyári melós férfi van együtt egy ügyvéd vagy orvosnővel.

De az első esetet, hacsak nem kimondottan taszító valaki, könnyebb abszolválni, főleg nők esetében, akik úgy vélem, hamarabb engednek a külsőből, hamarabb fogadják el a külsőbeli szintjüket, mint fordítva. Férfiaknál kb. a világ legtermészetesebb, leggyakoribb szófordulata a "jó csaj/jó nő". Ennek a Gyakoris változata a szalonképesebben hangzó "csinos nők", ami napi szinten előfordul. Ebből nagyon kevés férfi enged, fordítva azért gyakrabban hallani, hogy olyannal jönnek össze, aki elsőre nem vonzotta őket.

2023. okt. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Élőben nem de neten én van hogy úgy küldök el valakit ahogy kb leírtad, mondjuk csak ha okom van rá, például világi nyomi szövegeket tol :D
2023. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Kérdező,

leírod, hogy zavar, hogy a külső miatt utasítanak el, aztán leírod, hogy 2 embert is a külseje miatt utasítottál el.

Taps!

2023. okt. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Na, ez a kérdés a tátott szájjal a tudjuk hova. 😁
2023. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

"leírod, hogy zavar, hogy a külső miatt utasítanak el, aztán leírod, hogy 2 embert is a külseje miatt utasítottál el."

Hazudsz mert nem azt mondta hogy ez zavarja, hanem hogy erre nem tanították. A kérdésre kéne válaszolni ahelyett hogy a kérdezöt ócsárolod, mert én is tudlak ócsárolni téged

2023. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

#25 Csak tudnám, mi volt ebben ócsárolás. Engem ócsárolhatsz nyugodtan, ezen az oldalon ez népszokás.

Sajnálom, de az, hogy a kérdező a régmúltat meg filmeket okol, ahelyett, hogy élné az életét.

Tudod - és te is kérdező - hány ... nevezzük kevésbé szép embernek, legyen az fiú vagy lány van akár nála jobban kinéző párja?? (bár a szépség teljesen szubjektív fogalom) Én már sokat láttam. Aki akarja, az megtalálja a párját. Ki előbb, ki utóbb, de megtalálja.

Ja, hogy időt kell bele fektetni és nyitott szemmel járni? Hát igen!

De filmeket okolni marhaság!

2023. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

26#

Fúggetlenül a kérdező életétől, azt mondanám hogy nagyon zavaró, frusztráló dolog hazugságokban élni, pont ez az amiről a kérdező beszélt. Az egész amit körítettek és mai napig mindenhol körítenek az egész köré az nagyon ócska hazugságtenger, ami gyakran áll igen meredek ellentétben a valósággal. Így mikor azokból próbálnál kiindulni amiket a külvilágtól kapsz, akkor krva nagy pofonokba szaladsz bele és hiábavalóan hibáztatnád önmagadat, hogy nem úgy van. Miközben ugye félrevezettek, mire felismered már tele vagy lelki sérülésekkel

Ez a probléma

2023. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
#27 De miért kell komolyan venni, valóságnak hinni a filmeket? Azok nem arra vannak kitalálva! Pont, mint a közösségi média. Tele hamis dolgokkal, de az embernek tudnia kell megkülönböztetni a valóságtól! Vagy nem?
2023. okt. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

28#

Nem csak a filmekről van szó

Ez annál sokkal komplexebb, ez egy komplett rendszer hazugságokra építve, amiben úgy kell müködni hogy menet közben kell újragondolni mindent amit eddig tanított úgy általában mindenki. Mert nem egyeznek a tapasztalatokkal. Ez lehet szülői tanács is, nem csak film, és sok egyéb is

2023. okt. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

#29 Nekem nincsenek ilyen gondjaim, bár lehet, hogy szerencsés vagyok, vagy nem tudom. De nekem nem kellett külön mondani, hogy ha valakit nem érdeklek, arra felesleges tovább nyomulni. A szintemen lévő kifejezés meg fura.

Sose tartottam magam világszépének, teljesen átlagos nő vagyok, még alacsony is, nem volt ezer barátom, most alakul a második kapcsolatom, az első 36 évesen volt, tehát ebben nem voltam szerencsés, viszont 2 csodálatos emberrel volt/van kapcsolatom, tehát megérte várni.

Számtalanszor kétségbeeshettem volna, hogy miért nem kellek senkinek, 16 éves koromtól 36 éves koromig, vagy túl válogatós vagyok-e, hogy nem "a szintemen keresgélek", de mégse voltam akkor se boldogtalan.

De nyilván ez személyiségfüggő is...

Bocs, ha hosszú voltam.

41/N

2023. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!