Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves autista pasi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves autista pasi vagyok, és nagyon nem megy az ismerkedés. Vannak itt hozzám hasonlóak?

Figyelt kérdés

Már voltak apróbb sikereim, csak az idén voltam 5 randin.

De nem értem az embereket,főleg a nőket. Nem mondanám hogy rosszul "viselkedek" általában magamat adom.Nem mondanám hogy a legizgalmasabb pasi vagyok, de azért vannak nálam sokkal unalmasabb pasiknak is csaja.Nem értem ezt az önbizalom dolgot se,én azt mondanám hogy nem vagyok teljesen hiányában (pl 10 perc beszélgetés után elmerek hívni egy csajt). De úgy látszik ez is csak a magas jóképű pasikra vonatkozik.



2023. szept. 22. 12:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

10, hát te jó retardált vagy, ha ilyen következetést tudsz levonni valakinek a kommunikációs képességeiből:D

Aki nem tud fára mászni, az édesszájú. Kb ilyen ez a megállapítás:D

2023. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Valami komoly defekted pedig lehet, ha nem jutsz tovább az első “randitól”.


Vannak külső és egzisztenciális elvárások. Ezeket nem lehet sehogyan kikerülni.

2023. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Gyogyós vagy, hozzád hasonló nőkkel kéne ismerkedned.
2023. szept. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Erre én is rajőttem, de hol találok hozzám hasonló nőt???
2023. szept. 22. 13:11
 15/15 anonim ***** válasza:
38%
A válaszok alapján itt nem feltétlen a kérdező az, akinek van fogyatékossága...
2023. szept. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!