Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya külső egyenlő csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya külső egyenlő csúnya belső?

Figyelt kérdés
Ha az ember csúnya akkor gyerekkorától kezdve atrocitások érik és bőven kimarad sok szakasz az életéből (tiniszerelem stb). Aki meg jól nézz ki az ellentétje. Így lesz a jól kinéző ember "Jó személyiség" meg így lesz "jó kisugárzása". Valljuk be általában a vonzó emberek dugnak, senkit nem izgat a saját szintje ha ő maga sem vonzó. Önbizalom sincs a semmiből, színlelni meg felesleges mert mindenki látja hogy színleled. A rusnya férfi jó nővel mítosza meg azért üti fel a fejét mert valószínűleg veleszületett karizmája van, ugye ő a KIVÉTEL, általában a vonzó emberek dugnak és ennyi, arra senki nem mond példát hogy egy vonzó ember akarata ellenére nem dug.
2023. szept. 21. 17:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak senkit nem érdekel a belső ha kívülről csúnya vagy.
2023. szept. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
🥶🥶
2023. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy amúgy, az emerek rávetítik a külső tulajdonságokat a balsőre is, ha nem ismerik azt, akit látnak.


És miután a prekoncepció létrejött, utána már nincs mit tenni.


38f

2023. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudok mások nevében beszélni meg nem is ismerek csúnya embereket de leírom a saját példám 😊 Régebben nagyon messze voltam a jó ember fogalmától, szép se vagyok úgy kb 10 éves korom óta, tiniszerelem nekem se volt az életemben. Aztán tudatosult bennem hogy ez nem jó: a külsején nehezen vagy sehogy nem tud változtatni az ember, de a belsőn egy kis odafigyeléssel lehet. Azóta sokkal empatikusabb, figyelmesebb, kedvesebb vagyok, próbálok minden emberhez pozitívan állni és mindenkiben meglátni valami jót. Ezért én azt mondanám a csúnya külső nem egyenlő a csúnya belsővel, és fordítva sem, attól hogy valaki gyönyörű lehet borzalmas ember.Persze amíg világ a világ a szép embereknek mindig könnyebb lesz, hiszen mindenki azt látja meg előbb hogy nézel ki, nem azt mennyire vagy jó ember...
2023. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!