Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak ha tetszem egy férfinek, de mégse akar/mégse akar megismerni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vonzódik hozzám (csókolóztunk is már, és hát elég egyértelmű volt, mert fel is állt neki és ez nem egyszer történt meg).


Nem randiztunk soha ez igaz, teljesen máshonnan (társaságból) ismerem, de nem túlságosan közelről (relatíve friss ismeretség, amiből még bármi lehetne fázis).

Olyan embernek se tartom aki megjátszaná magát és megcsókolna akkor ha minimálisan se kedvelne. Szóval van egy alap szimpátia és vonzalom.


De az "ebből még bármi lehetne" dolog nem fog megtörténni. Beszélgettünk dolgokról (bonyolultabb a sztori, de nem lényeges) és nyilvánvalóvá vált, hogy nem lesz több, még csak az ismerjük meg egymást jobban és lássuk meg hogy alakulig se jutunk el. A miértet nem volt alkalmam megtudni és nem is lesz.


Szingli.


Pasik, tök őszintén? Mi lehet az oka, ha van egy nő aki szimpatikus, vonzónak találjátok de ennyiben hagyjátok a dolgot?


Nincs túl az exén, szerelmes lenne másba vagy miért?


2023. szept. 20. 07:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar tobbet, akkor benned van a hiba?
2023. szept. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem így kéne felfognom (és az eszemmel ha őszinte vagyok nem így gondolom), de az érzelmesebbik oldalam mégis néha így gondolja.
2023. szept. 20. 09:24
 13/23 anonim ***** válasza:
Engedd el, hidd el jobban jársz, ha olyan pasassal ismerkedsz, aki hajlandó rá.
2023. szept. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A szóismétlésed.
2023. szept. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ha nem akar randizni, az azért van, mert nem kellesz neki.

De dugásra jó leszel, ha más csaj nincs.

2023. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
#15 igen, ezt én is tudom/kitaláltam magamtól. Nem ez a kérdés. Hanem, hogy ilyenkor mi van az adott nőben (jelen edetben bennem) ami miatt nem.
2023. szept. 20. 10:26
 17/23 anonim ***** válasza:
Chad Thundercock bárkit megkaphat, te is csak egy dugásra kellesz neki. Lépj tovább és keress másikat.
2023. szept. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezt mi honnan tudjuk hogy annak a pasinak mi nem tetszik benned? 😅

Lehet bármi. Lehet nem vagy elég szép neki, vagy nem vagy elég okos, tanult stb.

Konkrétan bármi lehet tényleg. Kisebb dolog is, nagyobb is.

Az is lehet hogy épp senkivel sem akar most párkapcsolatot.

De miért nem kérdezed meg tőle ha ennyire érdekel a dolog?

2023. szept. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Repül az időőőő, elmúlik a nyááár...
2023. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Rohan az idő, elmúlik a nyár

Közeleg az ősz, elmúlnak a szép napok hamar

Jönnek a bús, álmodozó, hűvös éjszakák


Rohan az idő, elmúlik az ősz

Évek múlnak el, megállítanám, de nem lehet

Mert az idő könyörtelen vonatán fut minden tovább"

2023. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!