Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarként akár itthon, akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarként akár itthon, akár külföldön ki tudott megismerni és kapcsolatot kezdeni japán lánnyal/fiúval?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz japán származású embert találni itthon leginkább? És külföldön mik az esélyek és hol? Mennyire beszélik az angolt külföldön nagy átlagban? Tapasztalatokat szeretnék olvasni, aki járt már így. Sajnos számommra a legvonzóbbak a japán lányok és egyelőre még semmi esélyt nem látok, hogy hogyan ismerhetném meg az igazit...

2019. szept. 9. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Te is túl sok animét néztél.
2019. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek valakit, aki egy japán lányt vett feleségül. Ők az egyetemen ismerkedtek meg, és azóta Japánban élnek.


Amúgy mennyit tudsz a japán nőkről? Nem azért kérdezem, mert én például semmit. Ismersz akár egyet is? Csak mert - na haragudj - kicsit úgy érzem, ez nálad valami fétis, hogy a külsőségek meg a róluk kialakult sztereotípiák vonzanak főleg. Pedig ez biztos, hogy komplexebb dolog. Ha nem így van, akkor persze ne haragudj! :)

2019. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2:

Lassan 10 éve így érzem már. Az egy elég absztrakt téma, hogy kinek miért tetszik egy bizonyos embertípus, mert van akinek jobban bejönnek például a négerek, vagy a latinok vagy a svéd nőt, nyilván megvannak a maga sajátos vonásai minden népcsoportnak a Föld területén. Egyébként van pszichológiai alapja, hogy miért keresünk hasonló kinézetű embereket, mint a szüleink, nekem például édesanyámnak vannak ilyen vonásai testalkatra és arcra, de ez persze nem azt jelentené, hogy hozzá vonzódnék, csak a hasonlóságot keresem, van akinél így működik, van akinél nem. Azoknál a lányoknál ugyan ez a helyzet, akiknek macis apukája van, valószínűbb, hogy macis pár fognak keresni magunknak.


Vannak erős külső vonások amik miatt IS szebbnek gondolom őket, de maga a kultúra (ha betartja), az emberekhez való hozzáállás, kedvesség és a tisztelet többnyire jellemzőbb egy japán lányra, aki a szüleitől szintén ezt tanulta, mert náluk ez nagy érték (persze kivételek mindig vannak és lesznek).


És igen, tudok róluk, már amennyit az interneten megtudhattam, mivel személyesen nem volt még szerencsém megismerni egy japán nőt, csak vietnámit, de náluk meg megint más a kultúra és nem releváns.


A további kommentelőknek:

Nem a külsőségek alapján és miatt raktam ki a kérdést, hanem származás és kultúra miatt és leszűkítve azokra akik nagyjából betartják az emberi értékek tiszteletét.

2019. szept. 9. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Az egyik volt osztalytarsnom, aki anno friendzone-olt engem, vegul japan ferfihoz ment felesegul es kint is elnek.


35F incel

2019. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Én ismerkedtem meg egy egyetemista japan lannyal tinderen tavaly. Kedves normalis, de mint a legtobb no (sorry de en igy latom, persze vannak kivetelek) valojaban egy kis k**va volt es volt is neki baratja otthon, eloszor adta is a szentet aztan szinte szoszerint megdugatta magat, ugy hogy en voltam neki az elso es kb 1 hete beszeltunk, ez meg engem is meglepett. Aztan meg voltam vele ketszer de megutaltam hamar mert nagyon idegesitove valt es a szex is szar volt vele. Aztan azota lattam instagramon, hogy igazi verbeli insta r..anc lett :D

Szoval en eddig nem vagyok elajulva a hires japan noktol...

2019. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!