Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak ha tetszem egy férfinek, de mégse akar/mégse akar megismerni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vonzódik hozzám (csókolóztunk is már, és hát elég egyértelmű volt, mert fel is állt neki és ez nem egyszer történt meg).


Nem randiztunk soha ez igaz, teljesen máshonnan (társaságból) ismerem, de nem túlságosan közelről (relatíve friss ismeretség, amiből még bármi lehetne fázis).

Olyan embernek se tartom aki megjátszaná magát és megcsókolna akkor ha minimálisan se kedvelne. Szóval van egy alap szimpátia és vonzalom.


De az "ebből még bármi lehetne" dolog nem fog megtörténni. Beszélgettünk dolgokról (bonyolultabb a sztori, de nem lényeges) és nyilvánvalóvá vált, hogy nem lesz több, még csak az ismerjük meg egymást jobban és lássuk meg hogy alakulig se jutunk el. A miértet nem volt alkalmam megtudni és nem is lesz.


Szingli.


Pasik, tök őszintén? Mi lehet az oka, ha van egy nő aki szimpatikus, vonzónak találjátok de ennyiben hagyjátok a dolgot?


Nincs túl az exén, szerelmes lenne másba vagy miért?


2023. szept. 20. 07:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Nem mindegy a miertje? Nem lesz belőle semmi és kész! Lépj tovább
2023. szept. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem, számomra felfoghatatlan.
2023. szept. 20. 07:52
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Valószínűleg azonnal látszik rajtad, hogy szexen kívül másra nem vagy alkalmas.
2023. szept. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg B opció vagy, nem mozgatod meg eléggé.
2023. szept. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak te akarod. Ő jobb híján elvan veled vagy annyi se.
2023. szept. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogtad meg annyira. Akár külsőre, akár belsőre. Vagy másik nő a kiszemeltje, te addig jó vagy így csókolózgatni amig az össze nem jön az neki..
2023. szept. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellesz neki eléggé, persze megfektett, ha rámászol valószínűleg, de ennyiben ki is merül az egész.
2023. szept. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan, hogy csókolóztam a férfival meg találkoztunk párszor, de aztán annyira meg már nem jött be, hogy jobban ismerkedni akarjak vele.

Van ilyen.

Fordított esetben is megtörtént de felfogtam hogy oké ez a helyzet és tovább léptem.

2023. szept. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de mi ennek az oka? Mi ilyenkor a hiba bennem?
2023. szept. 20. 08:36
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hiba benned azon kívül, hogy nem tetszel neki olyan szinten, hogy tovább lépjen veled egy mélyebb szintre.
2023. szept. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!