Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy valakinek ennyi férfi van az életében, míg én képtelen vagyok akár egyet is megismerni?

Figyelt kérdés

Ráadasul emiatt tapasztalatlan vagyok a férfiakat illetően, ezért tovább romlanak az esélyeim. Pedig annyira bírnék már férfitársaságot. (Hát még ha bepasiznék végre.) Nincs öcsém, bátyám, apám van csak. Munkahelyen is nőkkel vagyok, barátaim csak nők vannak. Egy nem olyan közeli fiúbarátom ugyan van, de ő meg olyan mint a tengerpart. Meleg és homokos.

Az a lényeg, részt vettem egy programon. És még az elején, volt ott egy másik lány, egy sráccal várakozott, amíg el nem indultunk. Rögtön láttam, hasonlít valamelyest az arcuk, testvérek. Gondoltam is magamban, milyen helyes bátyja van, meg a csaj maga is szép volt egyébként. Arra gondoltam már akkor, hogy milyen szerencsés a lány a külseje miatt meg hogy ilyen bratyója van. Persze számára ez nyilván más, hisz az a bátyja, nem tud vele összejönni, más szemmel nézi, mint mondjuk én.

Aztán a program alatt gondoltam beszélgetek ezzel a lánnyal, mert nem sok nőnemű egyén volt a programon, de nem úgy alakult, férfiak társaságába került, ők dumáltak vele, én meg nem az ő társaságukban kötöttem ki, hanem a 3. lánnyal voltam zömmel. Max ha 2 szót váltottam azzal a báttyós csajjal.

Aztán amikor vége lett a programnak, egy pasi várt rá. Szintén egy olyan, akiről magamban megállapítottam, egész szemrevaló férfiúi egyed. Na, az meg a pasija volt merthogy smároltak, láttam.

Majdnem biztos vagyok benne, hogy a legjobb barátja is hímnemű...

Kicsit igazsagtalannak éreztem, mikor eljöttem, hogy el van halmozva férfiakkal, lehet még unja is őket, még 1 férfit sem tok beújjítani az életembe, mintha egy apácazárdában élnék.


2018. okt. 15. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Ott vokt a programon egy csomó férfi.

Miért nem ismerkedtél velük agyalás helyett??

2018. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nah... akkor itt a következő 30-60 percben számtalan privit fogsz kapni, tehát probléma megoldva. Sok sikert!
2018. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
73%
Hihetetlen, hogy a novellád után sem tudlak sajnálni, mert nő vagy. És mivel nő vagy, lépten-nyomon jóképűbbnél jóképűbb pasikákba botolhatsz, de legalábbis hatalmas területen vadászhatsz kedvedre. Erre meg itt sírdogálsz álszent módon, mintha leprás lennél, s kilométerekre kerülne téged mindenki. Nektek elég bökni. Valakire a tömegből. Fel kéne ismerni a lehetőségeket.
2018. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, mondok neked egy jót: felmész társkeresőre, és heti 10 levelet biztosan fogsz kapni. Havi szinten ez 40 levél, éves szinten pedig 520. Ha ennyi jelöltből EGY darabot nem fogsz találni, nos, akkor az ön készülékében lesz a hiba...
2018. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Valami nagy defekt van ott ha nem tudsz bepasizni. Egy suketnema nonek, aki kicsit jobban nez ki mint a beka seghge annak is akarmennyi pasi jut...

Szerintem tulgondolod es tulmisztifikalod.

2018. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Elmész valami hobbival kapcsolatos tanfolyamra, elkezdesz beszélgetni az emberekkel és bumm, ha összesen csak 30 emberrel beszélgetsz tuti lesz valaki aki bejön és neki is bejössz


nőként ez kb 99x egyszerűbb mint srácként


Ideje megférfiasodnod, MAN UP :)

2018. okt. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na hány privit kaptál kérdező?
2018. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!