Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnik el a ffi közvetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnik el a ffi közvetlen azután, hogy közli szimpatikus vagyok, szeretne megismerni?

Figyelt kérdés

Tényleg közvetlen utána. Mondtam neki, hogy rendben, nem bánom. Azt írta, hogy akkor hnap jelentlezni fog. Nem tette, majd rákérdeztem de azóta sem jelentkezett, pedig "látta"

???



2018. febr. 22. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Talált olyat, aki még szimpatikusabb. Vagy játszmázik.
2018. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy talált jobbat, vagy horgot dobott be nálad, amire úgy tűnik, hogy ráharaptál. A horog egy olyan dolog ezen a téren, amit bedob, hogy felkeltse a nő érdeklődését, figyelmét.
2018. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mi értelme ennek a játszmázásnak?

Azt gondoltam egy értelmes felnőtt ember.

2018. febr. 22. 17:00
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Nem írtam, hogy játszmázik, de sokan ezt teszik és sajnos ez jön be a nőknek. :D
2018. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Értelmetlen dolognak tartom:/

Én általában ha elkezdek egy nővel levelezni,alig várom hogy írjon, reggel is az az első hogy megnézzem írt e.

Nem hogy lelépjek...

2018. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg te beszélgetéseket kezdeményezni és aztán majd meglátod, mennyire megy sikeresen.
2018. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Beijedt.

Csak arra ment ki a dolog, hogy viszonozd.

Sok ilyen van, érdekes jelenség.

2018. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!