Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, ronda, röhejes vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, ronda, röhejes vékony gyerektestű férfi vagyok emiatt nem kellek senkinek. A Feladtam már a párkeresést egy jó ideje. Miért ennyire igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Mikor megyek az utcán néhány ember röhög mikor meglátják a kinézetem. Gondoltam magamba ilyen ronda embert még nem láttak. Emiatt nem merek már nagyon menni sehova. Úgy érzem kár volt megszületnen is. Minden szempontból vesztes vagyok. A hangom is megrekedt egy 14 évesnek a szintjén miközben már a 25 felé közelítek.
2023. szept. 14. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Tudod kis ember,nagy bottal jár.
2023. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Rám még az se igaz
2023. szept. 14. 21:14
 3/16 anonim ***** válasza:
18%

#2 Sajnálom hogy ez a feladat hogy ilyeneket írjál ki.

Mondjuk 6 éve is ilyeneket írtál.

Azóta a megbízók péniszpumpára,krémekre nem dobtak össze neked?

2023. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz?
2023. szept. 14. 21:19
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
#4 Yay rossz helyre írtam
2023. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Azon hogy csúnyának és rondának tartod magad nem igazán tudsz változtatni, viszont azon hogy vékony vagy igen.

Tudom hogy nehezebb mint szenvedni és tenni ellene, mint szenvedni és nyavajogni.

Ha ez megvan akkor kicsit az öltözködésre is oda kell figyelni plusz az sem árt ha nem a modell csajok jönnek be hanem a hétköznapibbak is.

Ha megintad azt amilyen vagy akkor tegyél ellene.

Kb én is az voltam mint te csak bő 10 éve. Elkezdtem kondizni kb másfél évig semmi eredménnyel majd szép lassan már nem lettem vékony.

Most itt vagyok egy barátnővel és egy kevés önbizalommal. Persze nem egy szupermodell csaj, de legalább tudom hogy magamért szeret, és én is őt, szóval hajrá.

2023. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Sport, egy jó fodrász, kicsit divatosabb öltközködés meg egy jó pszichológus.

Ha nem segítesz magadon és csak rinyálsz, akkor nincs esélyed. Amúgy viszont minden esélyed megvan.

Te döntesz.

2023. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Csúnyák és rondának tartanak meg tartom magam is. Hidd el hogy amilyen én vagyok azok bőven nem apró szépséghibák. A combom pl majdnem olyan vékony szinte mint a lábszáram és ez nem vicc.
2023. szept. 14. 21:49
 9/16 A kérdező kommentje:
Meg értsd úgy hogy szinte gyerekhangom van közel 25 éves létemre
2023. szept. 14. 21:52
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress pénzt és költsd magadra. Alapból ellene vagyok ezeknek a termékeknek de a te esetedben teljesen indokolt lehet a táplálékkiegészítők fogyasztása. Egy hormonvizsgálat sem ártana,lehet hogy a tesztoszteron szinted túl alacsony. Gyúrás+jó kaja+ a hormonháztartás rendbetétele segítene de ezt már korábban kellett volna csinálnod mert a test kb 25 éves korig építi magát hatékonyan,onnantól évről évre egyre nehezebb,szóval még holnap kezdj el tenni magadért. Ne legyenek illúzióid,kőkemény meló lesz ha változtatni akarsz magadon.
2023. szept. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!