Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, ronda, röhejes vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, ronda, röhejes vékony gyerektestű férfi vagyok emiatt nem kellek senkinek. A Feladtam már a párkeresést egy jó ideje. Miért ennyire igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Mikor megyek az utcán néhány ember röhög mikor meglátják a kinézetem. Gondoltam magamba ilyen ronda embert még nem láttak. Emiatt nem merek már nagyon menni sehova. Úgy érzem kár volt megszületnen is. Minden szempontból vesztes vagyok. A hangom is megrekedt egy 14 évesnek a szintjén miközben már a 25 felé közelítek.
2023. szept. 14. 20:59
1 2
 11/16 anonim válasza:
80%

Ezek a tanácsok... Most ez kissé off is lesz és biztos, hogy szét fognak szedni emiatt, de leszarom.


Megértem a kérdezőt. 8-10 évvel fiatalabb koromban ott tartottam, mint ő (és súgok, a testalkatom mostanra sem változott, csak legalább már az egészségem is múltidős), viszont mikor elkezdtem ténylegesen pénzt keresni a (volt, hogy egyszerre négy) munkámmal és tudtam volna magamra áldozni valamennyit, akkorra annyit dolgoztam, hogy arra nem maradt időm, hogy az ebédem megegyem két rohanás között. Amikor estére hazaestem, annyira fáradt voltam, hogy enni sem bírtam, de nem egyszer előfordult, hogy a reggeli is kimaradt a gyomorgörcs miatt. Napközben egy-egy sebtében bekapott szemét kajával, vagy gyorsan lehúzott cukros szarral tartottam magamban a lelket (olyan 45 percig), mert arra volt idő/lehetőség.


A környezetemben körülnézve is ugyanezt látom: az ember vagy egészségesen akar élni, de nem tud, mert csóró, pedig lenne rá ideje, vagy kidolgozza a belét és semmi énideje nem marad. Veheti kifogáskeresésnek, aki ezt olvassa, de szívesen cserélek vele (környezetet is), ha gondolja. Tudom, hogy nagyon fekete/fehéren írtam le, de még egyszer mondom: itt, az én közvetlen környezetemben ez a jellemző (vagy a nagycsalád).


A legjobban egyébként a "jó fodrászon", "divatosabb öltözködésen" és a "pszichológuson" szoktam felsírni.

1.) A hajam letettem már az ügyfeleinktől és egy kopasz mit csináljon, főleg, ha még szarul is áll neki a fejformája miatt?!

2.) Magasságon nem változtatsz és az arányokon sem igen. Jómagamnak nagyjából a nyakában kezdődik a lába, a felsőtestem aránytalanul kisebb a futóművekhez képest. Ebből ugyan mit hoznátok ki?!

3.) Háromszor szántam el magam arra, hogy "szakemberhez" menjek, mert úgy éreztem, kiégtem és frusztrál a helyzetem. Mindhárom ember 50-55 percnyi hallgatás után ajánlott egy könyvet, hogy olvassam el és nagyjából ennyivel le volt tudva a történet. Még következő alkalmat, vagy egy útvonalat sem tűztek ki, amit látva legalább tudhatja a páciens, hol tartanak és hogy áll. Mindezt alkalmanként 15-19.000 Ft-ért, ami a rablás fényes nappal kategória - az ajánlott könyv árát figyelembe véve pedig főleg, ha tényleg az a megoldás kulcsa... :D


Néha olyan szívesen cserélnék azzal, akinek a tanácsai alapján bizonyosan minden faszán működik az életében (elvégre ezért bassza itt a rezet este is, nemde?!) :D


Jó kis Gyakori, 10 év alatt semmit sem változott.

2023. szept. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Azt írod vékony, gyerektestű férfi vagy. És miért nem kezdesz el akkor edzeni?? Mert, hogy erre ez az egyetlen megoldás.

Azzal, hogy sajnáltatod magad semmi nem fog változni.

2023. szept. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23%

Megértjük kérdező.

Lubickolj az önsajnálatban, nekünk attól még szép az élet.

Jó rinyálást!

2023. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%

basszus én pont ilyen vagyok csak alacsony és kövér 160 cm 80kg

de minden más megegyezik. lenne kedved barátkozni?

27f

2023. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Menny el orvoshoz mert szukseg eseten irnak fel hormon tabletttakat.
2023. dec. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem kell ide semmi hormon, ahogy írták testedzés kell. Lehet annak enyhe formájával, a rendszeres testmozgással kezdeni, ami lehet akár többórás napi séta, túrázás, kerékpározás. Az izomműködés során keletkező anyagcsere termékeknek van hormonszerű hatása. A hangot illetően meg el kell járni hangképzésre, ilyenkor a probléma csak az, hogy a gyermekkori mellkasi légzés és a fejrezonancia maradt meg, nem alakult ki a megfelelő hasi légzés stb.
2023. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!