Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért démonizálják itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért démonizálják itt a feministák az inceleket?

Figyelt kérdés

Elvégre itt párkeresési gondokkal küzdő pasikkal van szó akik ha segítségét kérnék csak kötökedést kapnak helyette.


Ez olyan mintha egy kórházban haldoklót még szándékosan megrúgdosnának a halál beállta előtt.


2023. szept. 11. 14:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:
Tehát nem tudod bizonyítani az indokolatlan vádaskodásodat csak indokolatlanul állítod be gonosznak az inceleket.
2023. szept. 11. 18:54
 52/61 anonim ***** válasza:
19%
#52: ott abizonyíték feketén-fehéren a #60-as hozzászólásomban, link formájában, csak szándékosan figyelmen kívül hagyod (de lepontozni azért nem felejtetted el természetesen).
2023. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
1%

50. "Eleve ott kezdodik az egesz, hogy aki 3 pipa alatt van, az akaemit is allit magarol, normalis ember nem lehet."


Akkor beszélgessünk egy kicsit, oké? 3 diploma, felső-közép vezető beosztás, Köztársasági érdemrend, társadalmi megbecsülés a mindennapjaimban, nemzetközileg elismert ember vagyok a hobbimban, családos, szikla szilárd egzisztencia, támogatok alapítványokat, elkötelezett természetvédő vagyok, évente többször veszek részt hulladékgyűjtésben. Kb. egy A4-es lapot teleírhatnék az elért sikereimmel, de nem igazán vagyok kérkedő típus.


Szívesen kihívnálak egy személyes vitára, a témát te adod meg. Én is imádom azokat az emberek akik látatlanban, "pipák" alapján ítélkeznek.

Én sem megyek a mandinerre, vagy a 444-re leszólni másokat, ugyanis minden fórumnak van egy kemény magja, egy szellemisége. Ha te nem követed ezt, akkor bizony lehúznak. A gyk is ilyen. Én bármikor írok neked egy esszét bármelyik kérdés alá, de ha szembemegyek a keménymaggal, akkor bizony 3 pipa alatt leszek.


Én mindig veszem a fáradságok és kifejtem a véleményemet normálisan, tagoltan, nyitott vagyok érdemi vitára, de hát ezen a helyen nem igen lehet. Mély, komoly, kimerítő vesézgetésre esély sincs.


"Nem veletlenul van bevezetve ez a rendszer, a valaszadok ertekelese egy feeeback, hogy mennyire kell komolyan venni."


Hát ez a humor kategória volt ugye? Itt nem a hasznosságot pontozzák, hanem hogy mennyire tudja a pontozó magáénak tudni a választ. Hasznosság? Ugyan már! Rengeteg felpontozott válasznak köze sincs a hasznossághoz, csak annyi hogy jól beszólt vagy odaszólt egy olyan embernek, akinek más a véleménye. Ez egy feminim oldal, aki ezt nem hozza, az le van pontozva. A pipák száma inkább azt jelzi, mennyire állsz ki a feminim vonal mellett. Nem kell itt incelezni, nem kell belekeverni mást, egyszerűen az van, hogy nem lehet semmit mondani a nőkről ami negatív színezetű.


A mandineren nem lehet semmit mondani ami jobb oldaliság ellen szól.

A 444-en nem lehet semmit mondani ami a liberális baloldal ellen szól.

a kuruc.info-n nem lehet semmit mondani, ami szélső jobb ellen szól.


A pipák száma semmit sem mond el magáról az emberről, ha így gondolod igen sekélyes ember vagy. Mint mondtam, én a kis 2 pipás, bármikor szívesen látlak egy ki kicsoda a való életben vetélkedőre. Igazából bármilyen kategóriában ott állok a rajtvonal előtt, gyere várlak! Ha azt hiszed a levegőbe beszélek, akkor tévedsz, én még amolyan hagyományos férfi vagyok, hagyományos értékrenddel.

2023. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
54%
Kodszurkalast vegzel. Hiaba vagy okos, ha kozben meg ostobanak latszol. Marpedig annak latszol, ez pedig a hozzaszolasaid manifesztacioja.
2023. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
2%

54. Az hogy ki minek látszódik, azt csak az egyén határozza meg hogy minek akarja látni. Tudod ez meg az egó. Agyk meg elejétől a végéig ködszurkálás, mert itt csak a felszínes jóemberkedést díjazzák. Ez meg tény!


Az én válaszaim jól felépítettek, van benne felvetés, tárgyalás, magyarázat. Ehhez képest a tőmondatos büfézések lennének a komoly válaszok?

Ez olyan mint ha Hamilton(F1) leállna egy falu széli libakergetőn versenyezni, aztán a falusi versenyzők szemét csípné hogy köröket verne rájuk, ezért kikiáltják őt rossznak. Tipikus emberi gyengeség, de ez benne van mindenkiben. Főleg az, hogy az ítéletrendszerünk önmagunk lenyomata.


Ez én ostobaságom az, hogy leállok noname emberekkel vitázni úgy, hogy ők eközben vitára képtelenek. Igazad van! Csak hát az ember mindig reménykedik. Majd rászokok én is a tömondatos válaszokra, itt még az is bőven sok! :)

2023. szept. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
52%
Kitalalom, te lennel a hamilton az altalad kitalalt tortenetben. aztan az egorol akarsz kioktatni. Meg mindig nem latszol okosnak.
2023. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
6%

A frusztrációt mindig s könnyű (vagy annak látszó) prédán vezetik le az emberek.

Tehát ha chad megverte, vagy megcsalta…akkor büdös incelek, a khurva anyjuk.

Szerintem azért utálják az inceleket mert igazat beszélnek és az igazság mindig fájni szokott.

2023. szept. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
59%
57, a ostobasag sokkal jobban tud fajni az igazsagnal.
2023. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
8%

58


Bezzeg ha az incelek azt propagálnák, hogy a nők angyalok és rózsaillatút szellentenek, nem lenne ennyi vérbefordult szemű nők aki átkozza őket.

2023. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
58%
Adodik a kerdes, miert is kell barmit is propagalni barkinek? A nulla alatti hatekonysagarol nem is beszelve.
2023. szept. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!