Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért démonizálják itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért démonizálják itt a feministák az inceleket?

Figyelt kérdés

Elvégre itt párkeresési gondokkal küzdő pasikkal van szó akik ha segítségét kérnék csak kötökedést kapnak helyette.


Ez olyan mintha egy kórházban haldoklót még szándékosan megrúgdosnának a halál beállta előtt.


2023. szept. 11. 14:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
70%

"Na és mi van a férfigyűlölőkkel? Ők valahogy állandóan fel vannak pontozva!"


Én pl. azt szoktam elismételni itt, amit férfiak mondanak a férfiakról. A férfiak kibeszélnek a haverjaikkal, mindig más nővel vannak, ha nem vagy instamodell, beérik veled, ha elmúltál 25, nem vonzódnak hozzád... ezeket itt férfiak mondják. Miért ne hinném el? Általában az emberek azért hazudnak, hogy jobb színben tüntessék fel magukat, szóval nekem ez inkább kegyetlen őszinteségnek hat.


Ha te a fenti kijelentésekkel nem értesz egyet, nem ártana a férfiakon is számonkérni.


Komolyan nem értem, hogy ha egy férfi és egy nő is kijelenti, hogy a "férfinak a szex a legfontosabb a kapcsolatban", akkor miért lesz az a nőtől férfigyűlölet? Az a férfi, aki ilyet mond, nem nézi le a saját nemét?

2023. szept. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
10%

21.


Viszont, ha fordított nemekkel teszel egy kijelentést, akkor az már gyűlöletkeltés, minimum. Ezzel amúgy nincs baj, ki veszi komolyan ez a bohózatot, ami ezen az oldalon folyik?

2023. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
72%

22, de nő ilyet nem mond. Ha itt lenne nő, aki azt mondja, minden nő aranyásó, és egy férfi ezt elismételné, én mindkettőre egyformán rászólnék. Sőt, nőkre többször szoktam, mikor többes számban beszélnek.


Ugyanúgy nőgyűlölet lenne mindkét nemtől ez a mondat. De a hitelemet veszteném, ha a nőbe nem állnék bele, a férfiba meg igen. Ahogy fordított esetben rendszeresen megtörténik.

2023. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
10%

23.


Ezen az oldalon hogyan állapítod meg a kérdezők nemét? Csak mert lazán mondhatja magát bárki, bárminek, sőt ismertem személyesen az oldalról olyan nőt, aki magát férfinek kiadva írt ki trágár, bunkó kérdéseket, puszta unaloműzésből. Nyilván fordítva is sok ilyen eset van. Nem komolyanvehető egy olyan oldal, ahol bárki bármilyen butaságot kitalálhat, amit aztán pár válaszoló sajnos komolyan vesz és túlreagál.

2023. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
63%

Rávilágítani, miért undorítóak az incelek, nem démonizálás. Elég megnézni az incelkérdéseket és az incelek megnyilvánulásait, egyből lejön, hogy milyenek.☝️


Amire szükségük van: Isla Incel távoli szigete és a kémiai kasztrálás! Onnantól nekik sincs okuk hisztizni és mi is nyugiban élhetünk, win-win helyzet.😇

2023. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
18%

25.


Mondjuk aki ezekkel foglalkozik itt állandóan, annak is érdekes lelkivilága lehet (ugyanolyan rossz)

2023. szept. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
70%
Démonziálják eleget magukat. Nem tudom, melyik az, amelyik néha kiírja a kis kérdését, kegyetlen mód felbassza magát, és törlik is. Ő szokta azt mondani, hogy a nők "segítsék" a férfiakat. (Dugjanak minden lúzerrel, csak mert.)
2023. szept. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
18%

27.


Ezt nevezik úgy, hogy trollkérdés. Én csak azt nem értem hogy lehet ennek ennyiszer bedőlni? Egyszer jönne el a nap, hogy senki nem reagál a baromságokra... Eltűnne az összes ilyen kérdés, igen-igen hamar.

2023. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
37%
Mindenkinek oda fogsz szólni? Ülj már rá a szádra, te gondolatolvasó.
2023. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
59%

28

EZt kéne,. Ignorálni az összes ilyen kérdést és választ.

2023. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!