Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért démonizálják itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért démonizálják itt a feministák az inceleket?

Figyelt kérdés

Elvégre itt párkeresési gondokkal küzdő pasikkal van szó akik ha segítségét kérnék csak kötökedést kapnak helyette.


Ez olyan mintha egy kórházban haldoklót még szándékosan megrúgdosnának a halál beállta előtt.


2023. szept. 11. 14:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
51%

Nem. Nem olyan.


(amúgy nem vagyok incel, de az incelkérdésekre adott férfigyűlölő válaszolók is megérik a pénzüket)

2023. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
81%
Mert unják már a napi 20-30 kérdést arról, hogy minden nő anyagias k_rva, aki nem hajlandó jótékonyságból lefeküdni a 100 kilós munkanélküli alkeszekkel.
2023. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
75%
Incelnek lenni, az az orultseg egy foka. Az inceleket le kene szedalni, naluk az lenne a megfelelo kezeles. Maradjunk a tenyeknel, tobb incel olt meg feministat, mint forditva. Nem is az incelek halalat varjuk, hanem azt, hogy duguljanak mar el. Engem ferfikent is bosszant ez a sok kis nyavajgo csira gyerek, aki nem tudott felnoni.
2023. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
19%

Miért? A férfigyalázó kommentek nem unalmasak? Minden férfire az asszony mos, főz, az összes férfinek ki van nyalva a s*gge, a férfiak csak dugni akarnak, lusták, nem dolgoznak, isznak, 100% hogy félre járnak stb.


Ezek a válaszok mind-mind fel vannak pontozva! Mi különbség egy incel és egy feminista között? Semmi, mind a kettő elmebeteg.

2023. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
66%
3. Férfiként én leszarom. Annyival is kisebb a konkurencia. Engem inkább azok zavarnak, akik traumatizálják a nőket. A zaklatók, erőszaktevők. Amikor tettlegességig fajul, na az tényleg felháborító.
2023. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
70%
Nem igaz. Ráadásul magatokat neveziték incelnek.
2023. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
83%
Próbálják ki az incelek, hogy nem írnak ki tucatjával kérdéseket, amiben ezredszer és százezredszer is azt fejtegetik, hogy a nőknek hagyni kéne, hogy bárki akinek megtetszenek az megdughassa őket, mert ha nem akkor aranyásók meg rbancok. Szerintem így tuti jelentősen csökkenne az őket ért "bántás", mert a gonosz feministák így nem tudnának, hova írni.
2023. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:

#3


Ez most egy nesze semmi fogd meg jól válasz.


Eleve szerintem az incelek 1-2% csinálta meg ezt, amit írsz. A döntő többség csak elvan a maga boldogtalan fájdalmas világában és maximum a neten gyártja a téves elméleteit.

2023. szept. 11. 14:29
 9/61 anonim ***** válasza:
35%

8

Mert elmebeteg módjára nyilvanulnak meg.

De itt van például Edricus. Saját bevallása szerint jóideje nincs barátnője, mégsem ocsmanykidik, hanem normálisan viselkedik, és azt hiszem, kicsit kedveljük is.

2023. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
18%
7. Azt is ki lehetne próbálni, hogy nem napi 30db incel kérdésre válaszoltok, 30 választ, hanem csak a normálisakra. Ja várj akkor nem tudnátok beállítani magatokat jó embernek hozzájuk képest.
2023. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!