Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért démonizálják itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért démonizálják itt a feministák az inceleket?

Figyelt kérdés

Elvégre itt párkeresési gondokkal küzdő pasikkal van szó akik ha segítségét kérnék csak kötökedést kapnak helyette.


Ez olyan mintha egy kórházban haldoklót még szándékosan megrúgdosnának a halál beállta előtt.


2023. szept. 11. 14:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
6%

29.


Na, itt derült ki, hogy magad is troll vagy. Itt ez nem túl meglepő dolog.

2023. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
56%
Na miért vagyok troll, logika király?
2023. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:

"Démonziálják eleget magukat."


Ez nem igaz mert ha egy pasi negatív tapasztalatot mer leírni pár randi/kapcsolat alapján akkor máris leoltják, hogy ne egy két nő alapján legyen véleménye a nőkről.

De ha egy nő csinálja ugyanezt azzal már totálisan egyetértenek, hogy nekik pár pasi után lehet véléményük az összes férfiról.

2023. szept. 11. 15:42
 34/61 anonim ***** válasza:
4%

32.


Tényleg nem tűnik fel? Akkor nincs mit mondani. Sajnállak, troll, nem tudod mit teszel.

2023. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
81%

"Ez nem igaz mert ha egy pasi negatív tapasztalatot mer leírni pár randi/kapcsolat alapján akkor máris leoltják"


Csakhogy az incelek nem ezt csinálják. Az incelek nem randiznak, nem voltak kapcsolataik. Ez az incel definíciója.


Az incelek azok, akik minden tapasztalat nélkül, egy saját vélt vagy valós hendikepjüket felnagyítva írnak ki kérdést. Nincsenek benne konkrét nők, alkalmak.


Hidd el nekem, én vagyok az, aki mindig rákérdez a részletekre.

2023. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
66%

"Tényleg nem tűnik fel? Akkor nincs mit mondani. Sajnállak, troll, nem tudod mit teszel."


Igen, ez a tipikus, "csak mondtam valamit, bizonyítani nem tudom, de sajnállak, és aki tudja, tudja".


Ha lenne valamid, nem bírnád ki, hogy ne vágj fel vele. A nagy logikus férfi az érzelmei alapján mondja másra, hogy troll. Jól van, gyerek.

2023. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
7%
És ezek a személyek tényleg ekkora figyelmet érdemelnek? Ettől csak jól érzik magukat és jöhet napi újabb és újabb ostoba kérdés. Az egyetlen jó taktika a teljes figyelmen kívül hagyás. Akkor oda a poén.
2023. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
4%

36.


Csak simán bunkó vagy, ez még rosszabb. Ráadásul rendszeresen troll kérdések alatt őrjöngsz, amiket ezért írtak ki, hogy őrjöngj egyet. És mindig bejön a taktika.

2023. szept. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
64%
Honnan tudod, milyen kérdések alatt vagyok, és honnan tudod, hogy őrjöngök? Előbb még azt sem lehetett tudni, egy válaszoló nő-e vagy férfi.
2023. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
4%

39.


Őszintén: nem nagyon érdekel. Pár hónapja nem jártam itt, és már emlékszem miért. Ez az oldal menthetetlenül és végleg lecsúszott. Kár érte.

2023. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!