Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért démonizálják itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért démonizálják itt a feministák az inceleket?

Figyelt kérdés

Elvégre itt párkeresési gondokkal küzdő pasikkal van szó akik ha segítségét kérnék csak kötökedést kapnak helyette.


Ez olyan mintha egy kórházban haldoklót még szándékosan megrúgdosnának a halál beállta előtt.


2023. szept. 11. 14:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
67%

Nem démonizálják!

Az incelek sírnak itt napi minimum 2 kérdésben vagy többen, hogy miért nincsen nője, hogy egy nő sem áll meg nekik, hogy az insta kinézetű csajok nekik alanyi jogon jár, csodálkoznak ha nem jön össze ilyen felfogással, dagadtozzák a nőket ha valaki nem 50kg és mindenféle k*rváknak beállítják őket ha valaki nemet mond, miközben ők a kisujjukat sem mozdítanák a változás érdekében.

Elvárják hogy egy insta féle csaj jöjjön össze velük miközben egyik sem ad magára. Jó hogy nem ezek az emberek mondják meg, hogy egy nő mit csináljon különben régen rossz lenne. Csak nem bírják az ilyen emberek elviselni a kritikát, és ahelyett hogy magukban keresnék a hibát, a nőkben keresik.

2023. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
67%

"Ez nem igaz mert ha egy pasi negatív tapasztalatot mer leírni pár randi/kapcsolat alapján akkor máris leoltják, hogy ne egy két nő alapján legyen véleménye a nőkről."


Miért, ez nem teljesen jogos?

Engem tinikoromban zaklattak, fogdostak a fiúk, és undorító pletykákat terjesztettek rólam, bántottak.

Az első párom a kapcsolat alatt verbálisan bántalmazott, lelkileg leépített, majd a végén még szexuálisan is bántott, erőszakoskodott. A szakítás után öngyilkossággal zsarolt és az ismerőseimnél rosszhíremet próbálta kelteni.

A második párom hülyére vett teljesen, majd ő is verbálisan bántott.

Ezeken kívül volt 2 fiú, aki szórakozott velem, hogy akkor most lesz-e kapcsolat, vagy nem, átvertek, össze-vissza "hintáztattak".

És ezek csak azok a pasik, akikkel volt valaha valami.


Tudjátok mi a helyzet? Az, hogy nem gyűlölöm a férfiakat, és nem általánosítok azok alapján, amiket az imént leírtam. Pedig ezek jóval erősebb sérelmek, mint a visszautasítások, amelyeket a legtöbb incel leír (ugyanis az incel terminológiában benne van az is, hogy nem volt még kapcsolatuk).

Van rendes párom. Van egy olyan fiútesóm, aki soha nem követett el nők ellen olyat, amiket pl. ellenem tettek. Van több férfikollégám is, akikkel kijövök, mert jó fej, normális, pozitív személyek, tisztelettudóak. Csomü teljesen értékes, értelmes férfit ismerek.


Szóval pont jogos kérés, hogy mások se általánosítsanak pár eset alapján.


Az meg, hogy valaki SENKINEK nem kell az égadta világon, az kizárt dolog, hogy a világ hibája, és egy komplett nem teljesen velejéig romlott, szemét, ő meg csodás ember.

2023. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
69%

"De, általánosítasz"


Na, idézd. :)

2023. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 A kérdező kommentje:

"Szóval pont jogos kérés, hogy mások se általánosítsanak pár eset alapján."


De ezt miért csak a férfiaknak írjátok?


A nőknek pár rosszul elsült kapcsolat/után miért lehet negatív véleménye az összes pasiról?

2023. szept. 11. 16:50
 45/61 anonim ***** válasza:
66%
mert démonok vagytok. ha ez változna, mindenki jobban ellenne.....
2023. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 A kérdező kommentje:

Most én speciel miért vagyok démon kifejtenéd?


Idézd ha valahol nőutáló voltam.

2023. szept. 11. 16:56
 47/61 anonim ***** válasza:
65%

"A nőknek pár rosszul elsült kapcsolat/után miért lehet negatív véleménye az összes pasiról?"


Most mondom, hogy engem konkrétan bántottak, zaklattak, erőszakoskodtak velem, és mégsincs negatív véleményem az összes férfiról, sőt, egészséges párkapcsolatban élek egy férfival, teljes szívemből szeretem őt.


Nem támogatom azt sem, hogy más nőnek negatív véleménye legyen a komplett férfitársadalomról, vitáztam is ilyen nővel.

Az viszont tény, hogy az oldalon sokkal több nőket fikázó, mocskoló kérdés/komment van, mint a fordítottja.


Másrészt pedig, amikor nők írnak férfiutáló kommentet, amögött általában valami bántalmazó kapcsolat, nemi erőszak, esetleg gyerekkori megrontás, kihasználás, vagy valami hasonló van. De persze így is helytelen elítélni az összes férfit.

Amikor pedig incelek sorolják az őket ért sérelmeket, akkor olyanok hangzanak el leginkább, hogy miért utasították vissza, miért a Sanyit választotta a Kati, mikor ő sokkaaaaaaal rendesebb, Kati felszínes, szinte már szégyen, ha vonzódni akar a társához, stb.

Engem már leqrváztak azért, mert felvállaltam, hogy csak olyan férfival vagyok hajlandó bármit is kezdeni, aki külsőre tetszik nekem.

Sajnálom, de azt én nem fogom komolyan venni, mint sérelmet, hogy valakit szabad akaratából elutasított a másik, azt viszont igen, akit bántottak, kihasználtak kapcsolaton belül.

Sokkal jobban együtt tudok érezni az olyan férfiakkal, akiket pl. megcsalt, vagy szintén kihasznált, bántott, leépített az exük, mert amögött legalább van valós sérelem, van erkölcsi hibázás. Visszautasításnak, mellőzésnek nincs semmi erkölcsi aggálya.

2023. szept. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
3%

48.


Ijesztő mennyire komolyan veszed az itteni fiktív kérdéseket.

2023. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
62%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Lásd az #58-as hozzászólást.

Mint ebből is egyértelmű, nem kell őket másoknak démonizálni, megteszik ők ezt saját magukkal, drága kérdező.

2023. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
0%
Eleve ott kezdodik az egesz, hogy aki 3 pipa alatt van, az akaemit is allit magarol, normalis ember nem lehet. Az keves erv egy anonimra allitott accountnal, hogy idezd mikor szidtam es kit. Mutasd a neved es vissza lesz keresve, hogy masik poszt alatt mit kretenkedtel ossze, amiert annyi a szazalekod, amennyi. Nem veletlenul van bevezetve ez a rendszer, a valaszadok ertekelese egy feeeback, hogy mennyire kell komolyan venni. A munder becsuletenek a vedelme helyett fedd fel az accounthoz tartozo nevet es hirtelen minden vilagos lesz. Gondolom ilyen aron mar nem akarod bizonyitani, hogy mekkora szent vagy.
2023. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!