Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőkben lenne némi felelős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőkben lenne némi felelősség tudat akkor nem lennének ilyen válogatósak?

Figyelt kérdés
A férfiak biztosították mindig is a faj fenntartását ezzel szembe most a nők mindenféle liberális feminista kényeskedés miatt felszámolnának mindent amit 5000 év alatt felépítettek a férfiak.
2023. szept. 7. 17:49
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
86%

Én csak azt nem értem, hogy ha nekünk, értelmiségieknek egyéb dolgunk sincs, csak kávézgatunk és néha kattintunk egyet ide-oda, akkor miért nem csináljátok utánunk? :D


Hát hajrá.

2023. szept. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
81%
A kérdezőnek az a baja, hogy felsőbbrendűnek érzi magát a farka miatt, de versenyhelyzetben annyit sem képes elérni, mint a nők jelentős része. Ez valóban frusztráló lehet 🤣
2023. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
70%

Vicceske vagy 🤣 De régen egy pasi is tudta mi a dolga...pl eltartani egy családot. Ma már nem sok férfi tudja még magát se...egy szaros 20 éves Suzukit nem tud venni.


Egy csomó nő nem irodába dolgozik, de sebaj. Amugyis sok pasi is ott melózik.


Az ilyen pasikra, mint Te már nincs szüksége a kutyának se.


Egy felelősségteljes nő meg épp hogy nagyon megválogatja kivel áll le.

N 31

2023. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
60%
A 25ös kommentre várom a választ! Nagyon! Nekem rendben van ez a felallas, de akkor vállalod, hogy életem végéig eltartasz?
2023. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Igen
2023. szept. 8. 14:31
 36/39 anonim ***** válasza:
74%
Attól senki se lesz válogatós, hogy nem a kínálat legaljából választ, ahová a kérdező is tartozik.
2023. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Én kínalat felsőbb reszebe tartozom mert van penzem boven.
2023. szept. 8. 17:29
 38/39 anonim ***** válasza:
83%

37

Elég kevés ilyen férfi van! Ráadásul, ez nem segit azon, hogy a nő teljesen ki lenne szolgáltatva a hangulatingadozasaidnak, a baromságaidnak! Kinek kell ez? Penzt én is tudok keresni. (Monitornézéssel) Mondjuk megnézném, hogy tudnál egy napot kibírni a helyemen...

2023. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
74%
#37 ettől még nem tartozol oda. Csak egy szánalmas nyomoronc vagy aki tud venni prostikat, ennyi és nem több. Soha senki nem fog rád nézni szerelemmel és vággyal.
2023. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!