Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőkben lenne némi felelős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőkben lenne némi felelősség tudat akkor nem lennének ilyen válogatósak?

Figyelt kérdés
A férfiak biztosították mindig is a faj fenntartását ezzel szembe most a nők mindenféle liberális feminista kényeskedés miatt felszámolnának mindent amit 5000 év alatt felépítettek a férfiak.
2023. szept. 7. 17:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
15%
szerencsére van ellenpólusa ennek az elmebeteg ideológiának, így ettől nem kell félni, hogy felszámolnak majd mindent. max amerikába, ott a vak is látja milyen durva a helyzet.
2023. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
75%
Na és mit építettek fel a férfiak, mucuka? :D Egy tönkrevágott bolygót, azt.
2023. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
88%
A férfiak biztosították mindig is a faj fenntartását? What? Én még egy férfitársamat se láttam/hallottam, hogy teherbe ejtett volna egy másik férfit vagy gyereket szült volna... De ennél tovább nem is ragozom. Annyira fröcsög belőled a gyűlölet és a frusztráció, hogy elképesztő. Orvosra van szükséged. Sürgősen.
2023. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
83%
És gondolj bele, hogy a hisztikéd ellenére is szűz maradsz. Szomi, ugye?
2023. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

" férfiak biztosították mindig is a faj fenntartását? What? Én még egy férfitársamat se láttam/hallottam, hogy teherbe ejtett volna egy másik férfit vagy gyereket szült volna..."


Ezt nem csak így lehet értelmezni


Ha ételt kellet az asztalra tenni azt kb a 21. századig mindig a férfi intézte:

pédául ő ment el mamutot ölni, dolgozni a termőföldeken meg az üzemekben és még lehetne sorolni

2023. szept. 7. 17:59
 6/39 anonim ***** válasza:
80%
Annyira primitív vagy, hogy a példádban szereplő mamutvadász ősember is szofisztikáltabb nálad.
2023. szept. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
88%

Persze, akkor az összes szembejövőnek hanyatt vágnák magukat kortól és kinézettől függetlenül, elég lenne csak füttyenteni egyet. Vagy nem erre gondolsz?


Ez bizony sosem fog megvalósulni. Ennél még az állatokban is több van

2023. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
5%
figyi kérdező, az a gond, hogy itt a gyakorit használók 90%-a libsi, így hiába vársz többségében értelmes választ, nézd meg engem hogy lepontoztak, pedig kíváncsi vagyok nagyon, hogy melyik része nem volt igaz számukra :D nyilván ez is le lesz pontozva de who cares
2023. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
90%

8

A kérdező egy végtelenül ostoba troll. Mi ez a "Mindent a férfiak csináltak" marhaság? Hogyne, az elmúlt évszázadok alatt biztos mindent a férfiak csináltak, a nők meg karbatett kézzel lógatták a lábukat generációkon keresztül, ugye?


Mert a háztartást ki vezette? Az állatokat ki gondozta? Ki viselte gondját a gyerekeknek ésaz öregeknek? Ki főzött? Mi mosott? Ki takarított? Ki varrt ruhát? A nők egyébként a mezőn is dolgoztak, krva kemény munkát végezve.


A tudományos felfedezéseket, kulturális alkotásokat, üzleti sikereket és politikai karriereket meg ne kérjetek számon egy olyan csoporton, amelynek meg sem engedték, hogy kipróbálja magát ezeken a területeken.


Tehát számodra a kérdező hőbörgésének mégis melyik része igaz, ha kérdezhetem?

2023. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
84%
De most már a nő is megcsinálja ezeket...nem kell még egy rulol is.
2023. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!