Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek felelősséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felelősséggel tartozik ember az iránt, akit megszelídített?

Figyelt kérdés
És amennyiben igen, akkor az ismerkedésnek melyik fázisától lehet szerintetek erről beszélni?

2021. nov. 3. 22:01
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
31 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem a kis herceg.
2021. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Ismerkedési fázisban nem dobálózunk ilyen nagy mondatokkal..
2021. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Ha kialakult egy mélyebb ismeretség, akkor illik legalább elköszönni.
2021. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
11%

Ha "háziasítottad", vagyis megházasodtok, akkor igen.

Randizás alatt nem.

2021. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolóval értek egyet, nagyon elegem van már abból, hogy valakinek részletesen bemutatkozom, megismerjük egymást, elmeséljük egymásnak a múltunk azon részeit is, amikre nem feltétlenül vagyunk büszkék, már-már érzések alakulnak ki, aztán egyik pillanatról a másikra felszívódik a illető, mintha mi sem történt volna.
2021. nov. 3. 22:38
 6/33 anonim ***** válasza:
72%
#5 Más kérdés, hogy ilyen gyerekszoba nélküli emberekért, akik komolyabb lelki megnyílás után képesek ghostolni, nem is olyan nagy kár.
2021. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
74%

És vannak olyanok is, akik azt hiszik komoly lelki megnyílásnak számít elmesélni, mi volt a jeled az oviban, vagy miért ért véget az előző kapcsolatod.


Én nemrég beszélgettem(randiztam 2 órát) egy pasival, előtte kicsit beszéltünk neten kb egy hétig pár órát, és azt mondta olyan dolgokat mesélt el, amiket senki másnak. Teljesen átlagos dolgokról beszéltünk, annyi, hogy nem robot vagyok, és megkérdeztem, hogyan érezte magát ekkor meg akkor, ilyenek. 30asok vagyunk, azt hitte komoly lelki kapcsolat van köztünk. Szerintem nem volt, csak érdeklődtem, ismerkedtem.


Mondtam persze, hogy nekem ez nem fog menni, meg sajnálom(sajnáltam is, hogy nem érzek semmi különöset), de ő egész máshogy élte meg, mint én.


A férfiaknak ritkán vannak normális barátaik, ezért nem érzik a határokat rendesen.


Egyébként ez nem szelídítés. Aki kötődik hozzád, azért tartozol felelősséggel, amennyiben "van oka" kötődni, tehát szelídíted tudatosan. Ha csak elsétálsz mellette és egy darabig megy utánad, az nem szelídítés. (szerintem ez a randizás).


Szelídítés a kapcsolat, mikor tudatosan alakítod, formálod, mélyíted a kötödést. Legalábbis próbálod. Ha ment, akkor az szerelem/szeretet, akkor van megszelidítve a mások. Random fickó, akinek mesélsz és kérdezel róla, az senki.

2021. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
A kötődés nem akkor/azzal alakul ki, hogy kimondjuk, hogy akkor ettől a perctől kezdve mi egy párt alkotunk. Hanem a beszélgetéssel, a megnyílással, a törődéssel. Szerintem egy mély, tartalmas beszélgetés, illetve pozitív ingerek adása, a jó meglátása a másik félben igenis tudatos szelídítés.
2021. nov. 3. 23:45
 9/33 anonim ***** válasza:
56%
7-eske, de ne mondd már, hogy egy ilyen beszélgetés után jól esik, ha a partnered el se köszön, csak köddé válik? Ha a vonaton szóba elegyedek egy vadidegennel, még attól is elköszönök.
2021. nov. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
54%
Én notórius ghostingoló vagyok. Ne gondolj ebbe annyit. Szerintem meg amíg nincs elköteleződés, addig senki ne tartson igényt az én időmre meg figyelmemre.
2021. nov. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!