Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek felelősséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felelősséggel tartozik ember az iránt, akit megszelídített?

Figyelt kérdés
És amennyiben igen, akkor az ismerkedésnek melyik fázisától lehet szerintetek erről beszélni?

2021. nov. 3. 22:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Azert nem kell fecsegni annyit, majd ha kiepul a bizalom, lassan, tobb honapig akkor talan, de akkor sem kell egy nyitott konyvve valni a masik elott, mert csak sebezhetove tesz, de majd megtanulod. Par napos vagy hetes ismeretsegnel nem tarulkozunk ki, ez alap.
2021. nov. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bunkóság, amit a 19es ír! Senkinek sem kell kéretlen magyarázatot adnia. Esetleg ha a pasi DIREKT rákérdez, akkor el LEHET mondani, de akkor sem muszáj, személyes dolog, hogy miért nem akarod a másikat..


És igen, a reakciók vagy a bántás, esetleg a változás pont olyan lehet, ami más embernek nem jönne be.


Én azt szoktam mondani randik után, hogy "sajnos nem egymást keressük". De csak randik után, utólag, mielőtt a hibbant rám támad(volt ilyenben részem, pedig szó szerint csak ennyit mondtam. Illetve volt, hogy netról betalált valami elmebeteg, akivel már randizni se mentem el, de felismert a buszon és elkezdett osztani, hogy mit képzelünk mi fiatal lányok magunkról, amiért nem kell a harmincas férfi(nem hivatkoztam a korára, de az is az indokok) és szép vagyok meg 23 éves.


Szóval a kéretlen kritika bunkóság(a magától mondja el mibaja velem), a kért kritikával pedig leginkább csak közeli ismerőst biztonságos bombázni, akiről tudod, hogy nem robban.


Nem kell eleget tenni idegenek kéréseinek(akivel kicsit beszéltél, az idegen!), amennyiben nem érzed biztonságosnak vagy kényelmesnek! Akkor sem, ha akkor az a valami, amit kér, segítene neki.

2021. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
30%

#22 "Ne haragudj, de úgy érzem, nem egymást keressük, mert nagyon különbözik az értékrendünk. Köszönöm a rám szánt idődet, szép napot! Szia!"


Komolyan nem lehet ennyit leírni vagy vmi ilyesmit? Ezt nem hiszem el, ne haragudj.

2021. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
44%
Tök alapvető emberi udvariasság, egy vadidegennel szemben is.
2021. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

22es, különbözik az értékrendünk?


Te nem kérdeznél vissza, hogy mégis miben?(mikor te szerinted csupa normális dolgot mondtál, és nem tudod, melyikben nem értetek egyet, melyik lehet kifogásolható)


Meg általában nem csak ez van.. Most sorolom mi alapján estek ki nálam férfiak az elmúlt 10 évben: Nem volt vonzó, nem volt ápolt, hazudott a koráról, hazudott a magasságáról, nem volt vicces, rasszista volt, homofób volt, olyan nézetek vallott, amit én nem, hitt a horoszkópokban, online pókerezett pénzben, tipmixezett nagyban, mindenkit hibáztatott csak magát nem"barátnőm az apám miatt hagyott el, mert az lebeszélte rólam", csupa olyan sztorit mondott, amiben ő volt az áldozat pedig csak nem állt ki magáért, furcsán kidudorodott egy ér a homlokán mikor ideges lett, bolyhos pulcsiban jött, lephotoshoppolt egy anyajegyet a fejéről, rá sem ismertem a képei alapján mert műtermi fotók voltak bizonyos szögből retusálva, nagyobb melle volt mint nekem, furcsa volt a mozgása olyan robot szerű, inas volt a keze lába, HPV pappilómás volt a nyaka és megpróbálta beadni hogy kozmetikusnál szedte össze, nem dugott gumiban, nem állt fel neki, túl kicsi volt neki, olyan fétise volt ami nálam nem fért bele, a szüleitől nem akart elköltözni, nem ő nevelte a gyerekét, az exe tinédzser volt 10+ év korkülönbséggel jöttek össze, vallásos volt, hiányzott elöl foga, felezni akarta a benzinpénzt rövidtávon, ijesztő és bizarr volt a beszédstílusa, kiderült hogy nincs érettségije, tinikkel(14-15 évesekkel) járt bulizni harmincasként, letolta a nyelvét a torkomon hogy öklendeztem, majd közölte hogy rosszul csókolok, bezárta az exét a házba hogy ne szökjön meg éjszaka bulizni gyerek mellől, utazgatva képzelte el az életét hogy majd nekiáll a felesége nevelni a gyereküket ő meg hazalátogat majd alkalmanként a munkából, nekiállt kiabálni mikor mondtam hogy le akartam mondani a randit de meggondoltam magam, csak magának rendelt meg sem kérdezett kérek e valamit hogy esetlen felezzünk vagy egyik kör másik kör elment italért miután beültünk valahova és visszajött egy darab itallal és az utolsó akivel randiztam nem állt ki magáért az exével szemben ezért egy hónapig miután az exe már elköltözött az összes holmiját tárolta és közben neheztelt rá magában.



Ez mind külön ember, nem jutott mind eszembe, de biztosan volt még, mind nagyon gáz volt, több, mint kétharmadukkal találkoztam is, egy kettő volt csak, ami már neten elrettentett, és voltak még jópáran, akik nem ugranak be.. ja igen, a szőrös hátú pasi, aki trimmelte a hátát és szúrt mikor megöleltem.. A bolyhos pulcsis volt, aki eltüntetett egy 10 centis anyajegyet az arcáról, tehát az a két tulajdonság egy emberre vonatkozik, a többi mind külön. De emlékszem még, hogy valaki kijelentette, hogy nem tud főzni, ezért mindig rendel, emiatt nincs pénze, meg volt még pár szép emberke. Nagyrészt sikeres, magas, normál testalkatú, diplomás férfiak Budapest és környékéről. Kb mindenkivel randiztam már. Szerinted meg kellett volna mondanom az indokokat? A furcsa mozgásúnak, az alacsonynak és az apját hibáztatónak, meg a magát áldozatnak beállítónak megmondtam, többször nem követem ezt a hibát.. az egyik utána írt smst, hogy utálja magát, a másik felháborodottan szinte kiabálva nekemesett(szidni a lányokat hogy mit képzelünk), az apját hibáztató azt mondta nincs igazam és besértődötten letiltott, az utolsóval meg hangosan összevesztünk(majd még találkozni akart)


Egyiknek se kellett volna megmondanom, ezek közül csak a mártír nem kérdezte, ő csak kiverte nálam a biztosítékot. Nem szabad idegenek életébe beleszólni, akkor sem, ha kérdezik, mert veszélyes.

2021. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt a várakozással töltött időt, az érzelmeim el-nem-oltását írom az ő számlájára."


Ne írd az ő számlájára, inkább tanuld meg helyén kezelni a netes ismerkedést élőben soha nem látott személyekkel.

2021. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
49%

#25 Tíz éve azt mondtam volna, hogy neked blogolnod kéne, de 2021 van, ezért inkább tiktokon meséld ezeket a sztorikat. Nagyrészt igazat adok neked, ugyanakkor elég hátborzongató, hogy az összes defektes palit sikerül kifognod.


Kérdező, te írtad ki a minap (érzelmes fiúként) az üres lelkű, felszínes lányokról szóló kérdéseket is?

Megértem, hogy nem esik jól, ha most megkapod, hogy túl hamar kötődsz, és nem érzed a határokat, de sajnos ez így tényleg problémaforrás. Ha nem akarsz sorozatosan sérülni, és megkeseredni, akkor kérj segítséget minél előbb. Egy jó pszichológus segíthet. Egyébként a ghosting valóban problémás, de ha te az ismerkedésnek már egész korai szakaszát szelídítésnek éled meg, és ennyire sebezhető vagy, azzal magadat kényszeríted áldozatszerepbe.

2021. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Nem, nem én írtam ki.


Relatív, hogy mit tekintünk korai szakasznak.

Szerinted mikortól számít úgymond normálisnak a kötődés?

2021. nov. 6. 17:45
 29/33 anonim ***** válasza:
Röviden azt mondanám, hogy ezt leginkább érezni kell, meg hogy amikortól egyértelmű a kölcsönösség. Valójában nem számít a véleményem, mert valószínűleg van valamilyen érzelmi becsípődésed, amit helyre kéne rakni, hogy a "radarod" jobban működjön.
2021. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ha nem allat, gyerek, fogyatekos, akkor nem.
2021. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!