Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az ember 25 éves koráig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember 25 éves koráig nem talál egy barátnőt sem akkor már soha nem is fog?

Figyelt kérdés

Sokan ezen az oldalon a 25 évet írják hogy addig még elfogadható. Én pár hónap és 25 éves leszek és sosem volt barátnőm.

Szerintem sem normális dolog, nagyon hiányzik már. De nem találok barátnőt és nagyon gyorsan telik az idő.

Szexeltem már, de nem voltunk szerelmesek egymásba, csak tetszettünk egymásnak.


Ha én csak 25 felett találok bartnőt az nagyon késő?


2021. okt. 30. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mihez képest?
2021. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Találhat, de relevánsan csökken az esélye, mint volt főiskolán, egyetemen. Legalábbis magamról és ismerősi körről beszélek, akiknek (nekem is) pl volt 3-4 barátnőm 25 alatt, azóta meg 1 vagy 2.
2021. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Aggódnod nem kell. Semmi nincs kőbe vésve, hogy hány éves korig kell barátnőt találni. Egyébként érdekelne, hogy eddig lett volna lehetőség csak benned nem indított el semmit vagy alkalom sem volt ismerkedésre?
2021. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
30 évesen oldódnak fel a varázsló képességeid, addig még bírd ki.
2021. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Mivel ezt adagolod magadba és pánikban vagy, meg van az esély..
2021. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8%
Lefőtt neked már a kávé.
2021. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!