Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg rossz ember vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rossz ember vagyok amiatt, hogy soha nem szeretnék emiatt gyereket?

Figyelt kérdés
Legtöbb barátnőmnek, ismerősömnek már van, saját szememmel látom, illetve mesélik, hogy a gyerek(ek) óta mennyit romlott a kapcsolatuk, szinte mind el akart már válni. Én tényleg egy élethosszig tartó kapcsolatot szeretnék, amiért közösen dolgozunk, nem pedig pár óránként kelünk fel éjszaka a síró gyerekhez. Nem szeretném, hogy semmi időnk ne jusson egymásra, a gyerek miatt ne legyen időnk randizni, mély beszélgetéseket folytatni egymással. Arról már nem is beszélve, hogy kicsi gyerek mellett mennyi energia, kedv és idő van szexelni.
2021. okt. 20. 20:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%
Nincs ezzel baj, csak közöld előre! Rossz ember akkor vagy, ha az emiatt torteno elutasitas miatt, r*bancozod a nőket, vagy kamuzol azért, hogy meghuzz valakit...
2021. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%
Ha a nem megfelelő pasi mellett vagy akkor gyerek nélkül is tönkre fog menni a kapcsolatod, ha pedig a megfelelővel akkor csak kiteljesedik a dolog, és szép, boldog életetek lehet. Persze ha nem akartok gyereket semmiképp se vállaljatok. Gyerek nélkül is van élet, és megvannak a maga előnyei.
2021. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, pont abból szokott gond le, hogy ezt őszintén elmondom az elején...
2021. okt. 20. 20:07
 4/29 A kérdező kommentje:
*lenni
2021. okt. 20. 20:08
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
sok kis rossz csontot látom csak a játszó tereken.. ordibálnak, nyafognak .. kemény meló .
2021. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%

Dehogy.

Az soha, semmilyen esetben nem tesz rossz emberré, ha nem akarsz gyereket. De kmolyan - soha.

Inkább az szokott probléma lenni, amikor valaki csak azért vállal gyereket, mert másnak is van/cseszegetik a rokonok a családalapítással/kell valaki aki továbbviszi a családnevet, stb, de amint megvan a gyerek, csak nyűgnek látja.

2021. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen mindegy a nemed! A.lényeg h senkit se hulyits a celjaid miatt
2021. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
55%
Nem leszel rossz ember! Azt viszont bele kellene kalkulálnod, hogy ezek az emberek nem a gyerek miatt kerülnek a válás szélére, hanem mert eleve nem működött jól a kapcsolatuk. Nyilván a gyerek sok munkával, szervezéssel, lemondással jár, de 2 ember együtt simán meg tudja oldani.
2021. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
51%
És milyen gond szokott lenni az elején? Hogy te elmondod, a másik fél meg így nem akarja folytatni az ismerkedést? Mert ez teljesen jogos a részükről. Egyébként arra is készülj fel, hogy sok férfi még 30 fölött sem akar gyereket, majd 40 felé rájuk tör a kapuzárási pánik, és otthagyják a gyerektelen partnerüket egy fiatalért, akivel gyorsan családot alapítanak. Több ilyen is volt a környezetemben.
2021. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
32%
Fogni kell egy horgász apukát, az megneveli. Most is hallottam, ahogy odamondta egy 10 éves kisgyereknek, hogy "szétbaszom a fejed, ha elszakítod a damilt..."
2021. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!