Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért adja fel az itteni 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adja fel az itteni 35 felettiek java a társkeresést? Megcsömörlöttek, átverték őket, sok a rossz tapasztalat vagy már csak gyerekes pasit/nőt találnának ebben a korban, ami nem igazán kellemes más gyerekét nevelni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 10:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Mert az ő korosztályukban lévő nők már foglaltak.A 20évesek meg nem akarnak tőlük semmit.
2020. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
4%
Mert csórók. Nem telik nekik nőre.
2020. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert képtelenek adaptálódni: nem változnak a változó világgal, a másik nem változásával. Belenyugszanak abba, ami van, és megszűnik a motívávációjuk. Besüppednek.
2020. aug. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De nehéz adaptálódni, mert 4-500 ezres fizetés kell 35 évesen, meg 20 on éveseket megszégyenítő külső.
2020. aug. 18. 10:48
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Azt bírom a legjobban, hogy totál öregnek állítják be őket....

Kicsit nevetségesen gondolkodnak ezek az emberek

2020. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen lexarom az egészet, ha nem kellek így ahogyan vagyok, akkor ne kelljek sehogy. :)
2020. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

A 10:43-as válaszomat ki kell egészítenem:


mert nem vállaják a felelősséget magukért. Ún. rajtuk kívül álló okokra hárítják át saját bénaságukat. Nem rendelkeznek a megküzdés eszköztárával. Nem hiányzik eléggé nekik a társ.

2020. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok egészen 35, de 30 felettiként még soha semmilyen romantikus randim vagy kapcsolatom nem volt. Én azért kezdem feladni, mert mások már a váláson gondolkodnak sajnos legtöbbször ebben a korban, én meg az első randin. Félek, hogy ilyen lemaradást senki nem akar majd velem "ledolgozni". Nem lesz türelme.
2020. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én 36 leszek az ősszel, de a korosztályom ismerős női tagjai közül már minden 4. válik 1 vagy 2 gyerekkel megy el a pasitól. Gondolom 6-7 év múlva ez az arány már 50%-os lesz.
2020. aug. 18. 11:39
 10/21 anonim ***** válasza:
32%

Minden az emberi minőségről szól. Nem beszélek más nevében, így csak magamon keresztül tudom érzékeltetni a gondolataimat. Nekem mindig is volt igényem egy jó párkapcsolatra. Sosem adtam alább, meg volt a szint. Én 25 éves voltam amikor megismerkedtem a jelenlegi feleségemmel. Ő 21 volt akkor. 35 felett már sokan elkeltek, vagy akkor válnak. Számomra mindkét út járhatatlan lenne. Aki elkelt már az nem létezik a párkeresési "piacon". Akik meg válnak, számomra szint alatt vannak. Miért is? Mert valamikor hozzáment valakihez, őt választotta. Nem tudott választani, most meg már tele van tüskékkel, lehetnek gyerekek, nincsennek közös gyökereink amit fiatalon éltünk át. A magot tavasszal kell elülteni, nem augusztusban. Lehet lepontozni, az én életem úgy kerek ahogyan leírtam.


35 felett keresgetni meg már nehézkes. Olyan dolgok dominálnak, ami pont az ismerkedést, vagyis az igazi ismerkedést húzzák keresztbe. Ott már rohanás van, gyerünk, gyerünk, szex azonnal, összeköltözés, haladjunk. Nem tudunk mást, csak beképzeni hogy jó lesz. Olyan ez mint a jelen világ. Virtuális, éljünk úgy "mintha"...


Egyébként nincs gond, mert amiket leírtam az előbb, nagyon sokaknál ezek nem számítanak, ergo észre sem veszik.

2020. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!