Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért adja fel az itteni 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adja fel az itteni 35 felettiek java a társkeresést? Megcsömörlöttek, átverték őket, sok a rossz tapasztalat vagy már csak gyerekes pasit/nőt találnának ebben a korban, ami nem igazán kellemes más gyerekét nevelni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 10:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%

2. vagyok.


Hiába a lepontozás. Akkor is igazam van. A 35+-os pasik legtöbbje a csórósága miatt nem kap nőt. Xarul keres, nincs lakása, vagy a válás lenullázta.

2020. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én 50 vagyok, férfi, de nem feladtam, hanem abbahagytam. A feladás az olyan vesztes magatartás. Pár nőnek kellenék pedig, de valahogy nem vagyok motivált. Nem mozgat meg az ivarszervük annyira, hogy hajlandó legyek érte kepeszteni, kompromisszumozni, alkalmazkodni, játszmászni, időt és pénzt szánni rájuk. Ha van néha alkalmi, oké,ha nincs, akkor nincs. :)
2020. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én még nem adtam fel pedig nem vagyok egyszerű helyzetben.

De érzem azt hogy egyre nehezebb már nekem is feldolgozni azt ami az ismerkedéssel jár. Egyrészt kevés a potenciális jelölt...szingli, korombeli, külsőleg-belsőleg tettszen...

Neten folyamatosan az megy hogy nem válaszolnak normálisan megírt levelekre. Ha mégis, és elkezdünk ismerkedni , sokszor egy idő után nyomtalanúl eltűnnek, pedig előtte nagyon mondták hogy bejövök nekik, meg hogy találkozni akarnak. Aztán ha véletlen összejön egy randi még akkor sem biztos hogy lesz folytatás. De ezzel már nem is lenne baj! Mert nyilván nem mindenki jön be. A probléma inkább magával az előzményekkel van amit írtam. Ez felőrli az embert.... Na ugyan válaszol-e? Na ugyan ő is eltűnik-e majd nyomtalanul?

Reménykedem mert a remény kell. De mikor aztán folyamatosan pofára esik az ember, mert nincs jó dumája amivel megfogja a nőket, nem tud hazudni, nagyítani....az úgy elég szar érzés tud lenni.

Na ezért csömörlik meg az ember, és én is ezért gondoltam már arra hogy parkolópályára kellene tenni az ismerkedést. Csak ugye férfi vagyok, ha én nem próbálkozom, a nők nem fognak kopogtatni az ajtón...4 éve nem volt komoly kapcsolatom, pedig szeretnék. A legutóbbi hölgy , nem akart komolyat , így elváltak útjaink.


Nők részéről pedig az oka szerintem, hogy nagyon sok a simlis férfi! Azt hazudják hogy függetlenek, hogy komoly kapcsolatot akarnak, közben meg kihasználják a nőket. Nyilván a nők is megcsömörlenek ettől egy idő után....

F37

2020. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a nyomtalan eltűnést én is felfedeztem már. 4-5 napig tök jól elbeszélgetünk, ő is ír rám, érdelkődik, megbeszéljük, hogy holnap ismét beszélünk és pár nap múlva randit is egyeztetünk és benne is van, aztán utána te hiába írsz neki bármit, szépet-jót, válasz többé nem jön. Vagy tucatszor jártam így annó, mikor társkeresőztem.
2020. aug. 18. 15:37
 15/21 anonim ***** válasza:
38 vagyok, egy db. párkapcsolatom sem volt még az életben, nem kellek erre a világra, akkor minek teperni. Oké: egy csomó hibám van, de kinek nincs? Sokat gondolkodom azon, milyen lehetne valakivel együtt lenni...
2020. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%
A mai kétszínű nőkért egy fabatkát nem vagyok hajlandó adni, akkor már inkább maradok egyedül. :)
2020. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16-os, na én ugyanezt gondolom a férfiakról, prostihoz járó, lúzer banda..
2020. aug. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A nőknek mindenki lúzer, akit akarnának, de nem őket választja. :)
2020. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Mert csak a tehetős, jóképű tőzsdecápa alfát akarják, azok meg nem őket...
2020. aug. 19. 11:48
 20/21 anonim ***** válasza:

De a nők egytől-egyig kétszínűek, mi?

Megvagytok ti áldva ezzel az alfa szöveggel, ez a vesszőparipátok, mert nem vagytok elég jók még magatoknak sem, de ezzel megnyugszik a kis lelketek.

2020. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!