Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van ingyen társkereső? Próbált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ingyen társkereső? Próbáltam többet, de mindegyik ilyen előfizetést kért, hogy írjak. Miért kell előfizetni ezért? Ingyenes társkereső van ahol tényleg lehet valós párt találni? Melyikek azok, ki melyiket használja, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
20/F

2020. júl. 27. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Még a fizetősök is szarok, akkor szerinted milyen lehet egy ingyenes? Hagyd a társkeresőket, csak ideges leszel tőlük.
2020. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon is érthető, hogy fizetni kell érte. Én még többet fizettetnék, hátha kiszűri az ingyen szexet keresőket és az abnorálisokat.
2020. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Derwer ***** válasza:
100%

Nem lesz ingyenes, sokkal több pénzhez lehet így jutni.

Anno én is regisztrálva voltam, 3-4re és fizettem is érte, kb 6-8k volt havonta átlagban. Egyrészről nem nagy pénz, másrészről istentudja mit kapsz érte, mert sok az inaktív/kamu profil. (pl 4év kihagyás után jelzett be nekem a parom.hu, hogy van akinek tetszek. Dehát ember, töröltem magamat... )

2020. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Az ÉLET!

Fiatal vagy még, miért gondolkodsz társkeresőkben?

Viszont ha sajnálsz pár ezer forintot kiadni, akkor még várj a csajozással, mert az sokkal többe fog kerülni!

2020. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Első Találkozás az egyetlen, amiről tudok, de elég kevés nő van fent rajta, aki pedig fent van, hát az se válaszol...
2020. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van normális társkereső még!?
2020. júl. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Szexpartner kereső a tinder.


A többin fizetősön gyakran idős adminok válaszolgatnak kamú profilokon, mint fiatalok.

2020. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!