Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalon nézelődve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon nézelődve, vagy üzeneteket váltva, milyen benyomásokat szereztetek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 9. 02:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem csak rossz élményeim vannak a társkeresőkkelkapcsolatban. Semmi pozitív. 29N
2020. máj. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Sok a szép nő, olyat viszont nem láttam még társkeresőn, aki intelligensebb lenne, mint egy krumpli.
2020. máj. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Amennyiben jól nézel ki, akkor nyert ügyed van társkeresőn.

Innentől csak rajtad múlik, mennyire tudod kiszűrni azokat a pasikat, akik csak arra akarnak rámenni, hogy minnél több nőt szédítsenek.

Nyugodtan kezdeményezhetsz Te is, akkor olyan pasival kezdhetsz ismerkedni, aki Neked is szimpatikus.

2020. máj. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nők többsége vissza sem ír társkeresőn. Teljesen mindegy milyen normálisan írsz nekik, jó helyesírással vagy milyen fotót teszel ki magadról. Társkeresőről összesen 1(!) randim volt. Most is - mint eddig -kizárólag élőben sikerül ismerkednem nőkkel. Sajnálom egyébként, mert valahol könnyebb lenne otthonról társkeresős appokat használva, de azok nálam valamiért nem működtek sosem.
2020. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is összesen 1 randipartnerem volt onnan, a többi egyszerűen bszik visszaírni vagy köddé válik pár nap beszélgetés után.


Ezen kívül a sok instapitsa is elég lehangoló, aki egyértelműen csak azért van ott, hogy egót meg követőtábort növeljen. Húzom is őket balra ezerrel, de soha nem fogynak el.

2020. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a társkereső oldalak csak felületesen vannak meg. 5-6 éve kipróbáltam néhányat pár hónapig, de iszonyú szegényes volt a felhozatal, értem ezalatt a jelöltek számát és "minőségét" is. Ez a gyakorlatban azt jelentette, hogy egy oldalon volt az 50 km-es körzetemben (az ország 2. legnagyobb városáról beszélek!) kb. 5 olyan csaj, aki korban illett hozzám, egyetemista/diplomás és még külsőre is bejött. Aztán kiderül, hogy ebből az 5-ből 3 be se lépett hónapok óta, a maradék 2 meg nem írt vissza...


Aztán élőben megismertem egy lányt, vele volt egy hosszú kapcsolatom, ami kb. 1 éve ért véget. Utána eszembe se jutott hagyományos társkeresők közelébe sem menni. Tesóm javaslatára raktam fel a Tindert, de az tényleg más világ (nekem pozitív értelemben!) a többi társkeresőhöz képest. Ott tényleg volt választék, sőt még az ún. "jó csajok" is visszaírtak és randik is voltak. Most is egy onnan megismert, intelligens & gyönyörű lánnyal alakulgat egy kapcsolat.

Azt hozzáteszem, hogy én is az élőben ismerkedést preferálom, de B) tervnek szerintem a Tinder bőven megéri, különben rengeteg lehetőségtől vágja el magát az ember.

32F

2020. máj. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lányok 2/3-át jobbra húzva 0,5% körüli match lett, egyikük sem írt vissza...


Nőként fordítva van, ha johann nézel ki mint egy vödör szén, akkor a férfiak 2/3-a rohan utánad, egy a feladat, megtalálni azt aki ki is tart melletted.

2020. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint élőben. Ott sem kellek senkinek, itt se kellek senkinek.. Pedig élőben már megkaptam, a nekem tetsző lánytól, hogy "majd egy nőnek főnyeremény leszel" ... de nem így történt.
2020. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!