Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyen barátnőm ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen barátnőm ha a párkapcsolatokban semmi tapasztalatom nincs?

Figyelt kérdés

Tudom hogy egy bizonyos korig normális, de én úgy érzem hogy kellene már legyen tapasztalatom, legalább egy kapcsolat. De nekem nem volt egy barátnőm sem. Nem tudom hogy kell ismerkedni, azt hogy párkapcsolat legyen belőle azt meg véképp nem. Nem tudom miket kell mondnai a lányoknak, hogyan gondolkodnak, stb.

Azt sem tudom hogy miből lehet észre venni ha érdeklek egy lányt. Meg olyankor ő is próbál megismerni, és minden megy magától, vagy hogy van ez?

Eddig életemben csak 2-3 lánnyal beszélgettem, de csak úgy simán, nem ismerkedés miatt. 23 vagyok.


2020. júl. 31. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Munkaerőpiacon is ezt fogod mondani?


"hogyan legyen munkám ha nincs tapasztalatom?"

2020. júl. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

Fu, de orulok, hogy nem ismerek ilyen sracokat eloben, vagyis szerintem inkabb ok orulnek, mert szenne oltanam oket minden nap, amikor talalkozunk xD

Ember, a lanyok ugyanolyan emberek, mint te. Bar gondolom te sracokkal sem tudsz beszelgetni, szoval mindegy.

2020. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

2 xdddddddddddddddddddddddddddddddd



amúgy haver, ugyanúgy, ahogy mindenki más. képzeld el, mindannyian átestünk ezen :D paszki, csak lekell szarni, ha elutasít 100ból 100 az elején, mivan akkor? :D Nem dől össze a világ ;D

2020. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Valahol mindig el kell kezdeni. A lányok se úgy születtek, hogy rögtön párkapcsolatban vannak. :) Próbálkozz, majd kialakul!
2020. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ismerkedéssel pl ?
2020. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!