Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőkben lenne némi felelős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőkben lenne némi felelősség tudat akkor nem lennének ilyen válogatósak?

Figyelt kérdés
A férfiak biztosították mindig is a faj fenntartását ezzel szembe most a nők mindenféle liberális feminista kényeskedés miatt felszámolnának mindent amit 5000 év alatt felépítettek a férfiak.
2023. szept. 7. 17:49
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
82%

"felépítettek a férfiak."


És mondd,Mucuka, te konkrétan miben jarulsz jobban hozzá a világ felépítéséhez, mint mondjuk Julika?

2023. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
81%
🙃 Mit is építettek fel pontosan a férfiak? Ha olyan jól tették volna, akkor nem jött volna létre a feminizmus. Amely a két nem közötti egyenlőségért harcol. Míg nem létezett a nők el voltak nyomva, bár most is egy pár el van. Miről beszélsz Pistike? 🙃
2023. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Honnan szalajtják ezt a sok analfabéta prosztót? Felelősségtudat egy szó, fajfenntartás egy szó, ezzel szembeN plusz egy betű, és akkor ezek csak az ordító hibák ebben a pár sorban. Komolyan, ha a saját anyanyelveden nem voltál képes megtanulni írni, akkor miből gondolod hogy okos gondolatok születnek a buksidban?

Amúgy a fajfenntartás bukta, a legújabb kutatások szerint 50-100 éven belül jönnek a 40 fokos nyarak és a mínusz 30 fokos telek. Igazság szerint ha arra gondolok mi lesz az emberi faj sorsa pár évtizeden belül, akkor azt az egy gyerekemet is sajnálom akit megszültem. Csak remélem, hogy ő a szerencsések között lesz, és fog tudni boldog lenni egy haldokló világban.

2023. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Na már megint egy világ lúzere, aki a nők nyakába akarja varrni a saját sikertelensége mellett még mindent is.
2023. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
89%

17

Én ennél picivel keresek csak többet nálad, de valóban, havi 900e elég lenne mindenre. Érdeklődnék, ha mondjuk együtt vagyunk, és X év után rámunsz, mert már nem ugy nézek ki mint 20 évesen, vagy seggfejjé válsz, és szabadulni szeretnék, akkor mi lesz? 10 évig nem dolgoztam, nem épitettem a karrieremet, és ott maradok 2 gyerekkel egyedül, munkatapasztalat nélkül? És így jártam!?

A régi rendszert szeretnéd, oké, nekem is jobban tetszett. Nagyon vágyom rá, hogy családanya legyek, de biztositék nélkül nem adom fel a jól fizető munkámat!.

- Aláirnál olyan házassági szerződést, amiben vallalod, hogyha válásra kerül a sor, az utolsó gyerek születése után, eltartasz még 5 évig?

Vagy a "régi világnak" csak a jó része kell?

Nyilván nem a válaszod! A te felelősség vállalasod hol marad? Miért nekem kell feláldoznom magamat azért, hogy ne haljon ki a társadalom? Mert ugye ha ilyet alá kéne irnod, teljesen fel lennél háborodva! Az én életem miért érjen kevesebbet?


Kérlek válaszolj, mert nagyon kivancsi lennék az érveidre! Ugyanis itthon ugyanez megy a vőlegényem részéről! Ne dolgozzak, hisz ő keres eleget.(az én fizetésem 4xesét) viszont, én szeretek dolgozni, szeretem, hogy független vagyok, hogy bármikor kiléphetek, ha szeretnék. És akkor azt a faktort ki is hagytam, hogy gyerekünk lesz, történik vele valami, nekem X év lemaradás van a karriermben. K*rvára.nem fair ezt az egesz népessegfogyást a nők nyakába varrni! K*rvára ti tehettek róla, ahofy bántatok a nőkkel (nyilvan nem minden férfi, de a legtobb), hogy a nők inkább a karrier/munka felé fordultak! Várom válaszod

2023. szept. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
85%
Értelmes nő szóba se áll olyan emberrel, aki a "liberális" szót használja. Így a magadfajta veszteseknek marad a guminő. Én a nettó 260-as fizetésemmel is találtam intelligens nőt. Szóval mégse válogatósak, csak a konzervatívokat kerülik, amiben igazuk is van.
2023. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Nincs igazuk régen tudták a nők, hogy hol a helyük és nem az volt a "munka" ,hogy irodai kavezgatas, es a monitor bamulasa nyoccaze', amit szinten a ferfiak termelnek ki nekik.( A konyhában, a gyerek mellett ,meg az ágyban pl).
2023. szept. 8. 12:09
 28/39 anonim ***** válasza:
90%
Szar lehet igy vergődve gyűlölködve élni kérdező. Ilyenkor mindig Rendes félek hogy nem ez lesz-e a következő huszonéves szűz aki puncihianyaban elkezd lövöldözni... komolyan nem értem hogy élhetnek emberek úgy hogy a komplett vilagot okoljak azért mert nekik nem jön össze valami
2023. szept. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
88%

27

Nem a férfiak mondják meg, hogy a nőknek hol a helyük. Pont.

2023. szept. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
84%
Most is tudják, hogy hol a helyük. Ott, ahol éppen lenni akarnak. Tudod, azok a férfiak, akik rendben vannak saját magukkal, azt szeretnék, hogy a partnerük jól érezze magát melletük. Gondolom azt is elvárnád hogy a nő főzzön rád. A monitor előtt pedig komoly munkát végeznek.
2023. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!