Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak ha egy férfi teljesen sikertelen a nőknél?

Figyelt kérdés
2023. szept. 3. 19:49
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
78%

Több oka is lehet:

- csúnya

- alacsony

- szüleivel él

- keveset keres

- nincs autója

- kedves, udvarias, romantikus

2023. szept. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
88%

Én mindig azt gondolom/gondoltam, hogy a külső nem is lényeges.

Engem vett már le a lábamról olyan pasi, akitől egyáltalán nem akartam volna semmit, mert nagyon nem az esetem, mégis, nagyon megfogott a kisugárzása, magabiztossága, az ahogy beszélt, amilyen humoros volt, és rendkívül intelligens, valahogy különleges volt.

Konkrétan "csúnya" volt, ha megkellene fogalmazni mi számít csúnyának, ahogy ő kinéz azt fogalmazná meg az ember.

Én azt gondolom, így a külsőt kivehetjük a történetből, mert nem csak én vagyok ezzel így, a legtöbb nő azt mondja számít a külső, és nyílván valamennyire számít is, de van amikor valaki annyira különleges, hogy egyáltalán nem fontos hogy néz ki.

A tesóm is ilyen volt mikor fiatal volt, ő pocakos, alacsony is, viszont mindig nagyon szép barátnői voltak, a nők odavoltak érte. Egyszerűen úgymond eltudta adni magát, határtalan önbizalma volt úgy, hogy nem volt egoista.

Most már házas, gyerekekkel, érdekes módon feleségének egy nem túl szép, de annál okosabb, kedvesebb nőt választott.


A másik, a sógorom.

Aki viszont teljesen átlagos, nem "csúnya" nem elhízott, szerintem sok nőnek tetszhet, mégse tud magának barátnőt keresni, de tudni vélem hogy miért.

Pl rengeteg kritériumot fogalmaz meg, a nő nem dohányozhat, vékony legyen, sportos legyen, tanult legyen, ne legyen gyermeke, de a sógorom már 40-múlt és korabeli vagy nem sokkal fiatalabb nőre vágyik, a legtöbb nőnek már van gyereke és elvált.

De a legdurvább, hogy igazából nem is ismerkedik. Lehet azt gondolja, majd szépen besétál a kapun a tökéletes, és ott lesz.

Most újítja a házát, olyan kijelentéseket tesz, ha lesz párja, úgy kell majd együtt élniük az új házában, hogy semmilyen női jelenlét jeleit nem mutathatja a ház, nem rendezkedhet a nő sehogyan se, semmilyen női szín nem lehet, stb.

Ez nekem pl taszító tényező.

Nagyon szeretem a sógorom sógorként, viszont ha nem az öccsével hanem vele ismerkedtem volna meg először, tuti nem jöttem volna össze vele, pedig helyesebb az említett csúnya de különleges pasinál.

2023. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

"a sógorom már 40-múlt és korabeli vagy nem sokkal fiatalabb nőre vágyik, a legtöbb nőnek már van gyereke és elvált"

Az én környezetemben kb. a felének van, felének nincs.

Én se voltam se házas, se gyerekem nincs.

2023. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

24: Ne viccelj, a Műegyetemen van vagy 19 szak, mindegyikkel van kapcsolatod, és több karon a nő sokkal több, mint a férfi.

Pl. angolon egy fiú volt csak, 15 lány, és a tanár is nő volt.

Tömegközlekedésen is jársz gondolom és boltban is....

2023. szept. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!