Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak ha egy férfi teljesen sikertelen a nőknél?

Figyelt kérdés
2023. szept. 3. 19:49
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Külső, plusz nincs semmi amivel kompenzálja a külsejét
2023. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
95%
A nok ferfiakat keresnek, nem gyerekeket. A valasztovonal az onbizalom. Ha van onbizalmad, akkor ferfinak neznek, ha nincs, akkor gyereknek. Ez lesz az elso benyomas rolad. Utana meg a gyerekes viselkedeseddel ra is fogsz erositeni.
2023. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
97%
#6 az összes bnőm csinos volt szerintem. A lényeg a "szerintem" -en van. A te nézőpontodra magasról sz@rok rá.
2023. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Általában egyszerűen nincs benne semmi extra. Nem túl szociális, nem néz ki túl jól, ilyesmik. Tök átlagos, hétköznapi srácok is sikertelenek sokszor.
2023. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
94%

Hogy a párkapcsolat nem teljesítményterület, azért a sikeresség sem értelmezhető rá.


Mi van, ha pl. egy férfi aszexuális, nem érdeklik a nők, és nem foglalkozik velük? Akkor ő most sikertelen?

2023. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
32%
#15: Azért bizonyos értelmi szint felett az ember képes értelmezni egy ennyire egyszerű kérdést. Értelem szerint azokról van szó, akiknél ez számít.
2023. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Magam példáját tudom csak felhozni.

Alapvetően introvertált, visszahúzódó ember vagyok/voltam, nem egy nagy társaság központja típus. Nagyrészt ez genetika, anyám-apám, testvéreim is eléggé ilyenek.

Ezt megfejelte szüleim szigorú, mindent büntető, mindent tiltó nevelése.

Emiatt nem igazán mertem csajozni, pedig fiatalon, tizen évesen jól néztem ki, csak kicsit kellett volna jobban adnom magamra, mondjuk menő, divatos ruhákban járni stb. Ugye ez akkoriban nem rajtam múlt.

Szóval nem mertem közeledni a csajokhoz, pedig utólag visszagondolva rengeteg lehetőségem lett volna.

Vannak és voltak is barátaim, haverok, ezzel nem volt gondom, viszont tényleg nehezen tudtom elengedni magam nagy és főleg nagyrészt idegenekből álló társaságban, az meg egyenesen lehetetlen, hogy random arcokhoz odamenjek. Nyilván csajokhoz sem mentem oda soha.

Mindenesetre az akkori külsőmnek hála mégis lehetett nőm, volt egy csaj akinek megtetszettem annyira, hogy kvázi felszedett.

Életem első és utolsó kapcsolata így lett.

Lehetett volna több is, de többnyire nem éreztem azokkal a lányokkal, hogy lenne értelme bármit is kezdeni a helyzettel. Még csak alkalmi szex szintjén sem, ez nekem nem igazán megy. Egyszer próbáltam ki, de elég is volt belőle.

Sajnos azóta erőteljesen leromlott a külsőm, amin nem tudok már változtatni és nem is tehetek róla.

Úgyhogy a lehetőségeim, amelyek korábban is csak mindimálisan voltak meg is elfogytak.

Összefoglalva:

- rossz külső

- erőteljes introvertáltság

- próbálkozás hiánya

- rossz baráti kör

- rossz családi példák

- rossz nevelés

- szoicális élet hiánya

- mentális problémák

- bámilyen fogyatékosság (testi/szellemi)

2023. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
50%
16: Akiknél számít, azoktól hibás megközelítés, hogy teljesítményterület és lehet benne sikeres valaki. Értem?
2023. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
73%

#18: Te biztos érted a saját agymenésed. Hogyne lenne teljesítményterület? Ha valami egy adott cél és teljesíthető, akkor teljesítményterület. Annyira nevetséges, amikor ilyen értelmetlen nyakatekert logikákat próbáltok ráhúzni teljesen egyszerű dolgokra, amiket mindenki megért, csak ti nem akarjátok.

Nem úgy működik ám a világ, hogy te felkelsz és kijelented, hogy nem teljesítményterület... Mert csak. Nőj fel.

2023. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Hatranyos helyzetu
2023. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!