Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak ha egy férfi teljesen sikertelen a nőknél?

Figyelt kérdés
2023. szept. 3. 19:49
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
91%
19: Akinek a gondolatait nem érted, annak a tiedhez kellene igazodnia? Az biztos, hogy a tied a fejlettebb, és nekem kell felnőnöm a tiedhez és nem fordítva?
2023. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
32%
Csúnya vagy csóró, esetleg mindkettő együtt.
2023. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
25%
#21: Nem gondolatokról van szó önmagában. Érvekről. Te nem tudsz érvelni a gondolataid mellett. Én meg igen. Ilyen egyszerű a képlet.
2023. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
75%
Elsősorban a lehetőségek hiánya. Csak egy példát mondok: gépészmérnöki karon egyetemen hiába tepersz 300 férfi között a 20 nő valamelyikénél, esélyed sem lesz ilyen közegben mert sokadik lehetőség leszel a nő szemében. Aztán később jellemzően elkerülsz valamilyen olyan munkahelyre ahol a HR-es maximum nő, többi ember mind férfi. Mivel ezeken a helyeken (munkahely, képzések stb.) éled az alváson kívüli életed jelentős részét, nem nagyon lesz lehetőséged megismerni senkit, maximum az interneten az pedig eléggé hazárdjáték :)
2023. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
32%

"hosszú évek küzdelmes, kudarcokkal teli munkájával. Direkt módszer nincsen.":


Oké, megvolt. Meg tudom csinálni ugyanazokat a képeket Tinderre +10 évvel és a küzdelmes munka miatt ősz kopaszodó hajjal. A hajam segíteni fog, hogy ezúttal több matchem legyen. Be fogja vonzani a nőket a munka, így most már nem fognak ghostolni?


Nem a választól szakad le a pofám, hanem attól, hogy ez 100% -ot kapott, miközben Andrew Tate meg persze egy hímsoviniszta szemét a gyakorizók szerint.

2023. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
64%
#24 En is gepesz vagyok, 3 lany jart hozzank, egyikkel sem jottem ossze, megis mar a masodik felesegem fogyasztom. A hiba a te keszulekedben van.
2023. szept. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
40%

A NAGY-ok nincsenek meg neki!


NAGY POFA -ezt hívják itt "önbizalomnak meg magabiztosságnak", amúgy meg szimplán a bunkóság, az a fajtája ami felizgatja a nőket.


NAGY PÉNZ- ezt nem kell magyarázzam.


NAGY AUTÓ/IZOMZAT -ez most furcsán hathat, hogy egybe vettem, de arra értem, hogy tipikus maszkulin külsőségek, amit a nők néznek. Ettől leszc a pasi férfias a szemükben.


végül NAGY PÉNISZ -ezt hívják úgy, hogy jó az ágyban, nyilván nem csak ez számít, de ez az alap.


Ha a négy NAGY nincs meg, akkor lesz a srácból NAGY BŐGŐ! 🤣🤣 vagy incel mai néven.

2023. szept. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


27: Ennyit a maszkulinitásról. Egy 6 éves kisfiú arcával rendelkező kisminkelt 30 éves ma többet ér, mint egy sikeres 0 -ról feljövő férfias magyar sztár.

2023. szept. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Ne haradudj, de neked milyen ferfias tulajdonsagaid vannak 28-as?
2023. szept. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
91%

28-as: sajnos a legtöbb férfi nem érti még mindig, hogy a nők számára mi vonzó egy férfiban. Nem az amit gondolnál. A legtöbb férfi azt hiszi, hogy ha agyongyúrja magát, egy hatalmas izomkolosszussá, akkor menő lesz a csajoknál... hát nem. Van akinek ez bejön, de a többségnek nem.

Mindig azt szoktam írni, hogy a Harcosok klubjában Brad Pitt teste áll talán a legközelebb ahhoz, amit a nők vonzónak találnak. Nyilván általánosságban véve.

2023. szept. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!