Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes egy lányt úgy is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy lányt úgy is elhívni randira, ha úgy érzem, hogy el fog utasítani?

Figyelt kérdés

2023. aug. 24. 23:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hívd el, lehetséges, hogy ő se tudja, hogy pontosan mi van.

Hívd el kettesben kávézni például. Aztán ha jól érzitek magatokat, akkor pl fogd meg a kezét, és abból azért már tudni lehet, hogy mennyire gondolja ő ezt randinak. Jó, nyilván ne a legelején, hanem amikor jónak érzed. Akár azt is lehet, hogyha az asztalon van a keze, akkor úgy fogod meg

Illetve amikor taliztok, akkor dicsérd meg, hogy mennyire csinos. Kedvesen, lazán, mosolygósan viselkedj. Ha nem tudod, hogy mit mondj, dicsérd meg a mosolyát, szemét. Figyelj arra, hogy kérdezz tőle, főleg, ha félénk. És ha elkezd mesélni, várd meg, hogy befejezze. Én iszonyatosan félénk vagyok az első randin, és rengeteg pasas a válaszom harmadánál átveszi tőlem a szót, és azt nem szeretem. Ha félsz, hogy izgulni fogsz, írj össze előre kérdéseket fejben, hogy miket tudsz kérdezni.

Hajrá! Csak annyit írj neki, hogy "lenned kedved meginni egy kávét?" Erre valószínűleg igent mond. Ennek örülünk, majd kérdezd meg, hogy mikor. Aztán ha megvan a helyszín és időpont, akkor onnan már sima ügy.

2023. aug. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!