Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes egy lányt úgy is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy lányt úgy is elhívni randira, ha úgy érzem, hogy el fog utasítani?

Figyelt kérdés

2023. aug. 24. 23:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Illetve néha azt érzem, hogy ad a tanácsaimra. És biztonság érzetet tudok adni neki. Karácsony táján a kollégiumba szerintem csak én kaptam tőle süteményt.
2023. aug. 24. 23:42
 12/21 A kérdező kommentje:
De félek, hogy a pozitívat csak belelátom.
2023. aug. 24. 23:42
 13/21 anonim ***** válasza:
79%

Én megkérdezném. Ha nem hívod el, akkor biztosan nem lesz randi.

Ha pedig kikosaraz, akkor nem kell feleslegesen írogatni tovább.

2023. aug. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy talalkozni akar, elo kapcsolatot es nem irogatast. Hivd randira.
2023. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

Haver, ha elhívod és igent mond akkor akar találkozni - kapsz egy esélyt. Ha el sem hívod akkor még az esélyt sem adod meg saját magadnak.

Ja és feltett kézzel nem megy be a ringbe a bokszoló sem. Menj el, ne gondold túl, szimplán csak társalogni, ismerkedni akarj, jól érezni magatokat.

2023. aug. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Hivd mar el, csak akkor tudod kideriteni hogy benne van-e vagy sem
2023. aug. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak te kaptál sütit! Én is kaptam! Nyugi, én jobban nezek ki, iphoneom van, nagyobb arc vagyok.
2023. aug. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
37%

"Ha pedig kikosaraz, akkor nem kell feleslegesen írogatni tovább."


Feleslegesen? Csak azért írogatna a kérdező, mert dugcit akar? Mert akkor inkább ne bántsa szegény lányt.

2023. aug. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18

Nem csak a dugci miatt

Ha valakivel tartós érzelmi kapcsolatot akarok kialakítani, akkor amiatt is írogatok.

És ha a másik elutasítja a közeledésemet, akkor befejezem az írogatást neki, vagy legalábbis lecsökkentem haveri szintre.

Én valahogy nem akarom, hogy az a nő, aki tetszik nekem, zaklatásnak vegye a túlzott érdeklődésemet.


Nem tudom, hogy jön ide, a kizárólagos szexkapcsolat, de abban az esetben ez méginkább így van.

(13)

2023. aug. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
1-es amit te leírtál az a prostituált.. szerintem valamit nagyon összekevertél a fejedben, vagy pedig egy kiégett 30 as csávó vagy akivel csak pénzért fekszenek le.
2023. aug. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!